Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fog tagulni a huvelyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog tagulni a huvelyem?

Figyelt kérdés
Csak 3 sraccal voltam eddig, veluk se sokszor, de azert mar megse erzem normalisnak, hogy meg mindig kb kinszenvedesnek erzem a behatolast, annyira faj. A huvelyem olyan szuk, hogy az ujjaim is alig fer be, kb alig lehet megtalalni (nem vicc!), csoda, hogy ok valahogy be tudtak tenni a farkukat... Mindig ilyen fajdalmas lesz nekem a szex? :( 20/N

2018. aug. 1. 12:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszéljetek már baromságot, az univerzum tágul, nem a hüvely. A hüvely-méret adottság. Szülés után sem fog kitágulni, esetleg a has bőre, de a hüvely visszaáll eredeti állapotába. A szülés(ek) miatt a hüvely fala vékonyodik, az izom gyengül, de a méret ugyanaz. Ezeken pedig elfogadással, orvossal, vagy tornával lehet segíteni.

Úgyhogy kérdező, nem fog tágulni. Nem is tudod tágítani. A partnered fogja tudni annyira felizgatni, hogy kellőképp síkos legyél, és akkor aztán lassan, kellő gyengédséggel nem fog fájni.

3 gyereket szültem, ugyanolyan szűk vagyok, mint voltam. Adottság.

2018. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Williamspear ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Először is meg szeretnélek nyugtatni! :)

Ha kellőképpen türelmes lesz a partnered s Te, akkor szépen javulni fog a helyzet! :)


Három dolog fontos, hogy ne jelentsen fájdalmat számodra a szexuális együttlét.


1.) Ahhoz, hogy kellőképpen kitágulj, egyrészt nyugodt, békés környezet, de legfőképpen egy megértő és odaadó partnerre van szükség. Az, hogy nem tágulsz ki adódhat abból, hogy a férfi türelmetlenül, téged siettetve akar behatolni. Fontos lenne egy olyan partner, akivel ideális körülmények között először ellazítanátok. Pl. egy kád meleg fürdő jól ellazítja az izmokat, így a hüvelyizmokat is. Utána érdemes lenne hosszasabb előjátékot folytatni. Pl. a srác kezdjen orálisan kényeztetni, hogy kellőképpen benedvesedj, de arra figyeljen, hogy ne élvezz el túl hamar, ezt kihasználva finoman és szakaszosan ujjazzon. Először csak egy ujjal és ne mélyen, majd egy ujjal mélyebben, majd szép lassan ugyanazon ujjal forgatva tágítson. Ha már érzitek, hogy tágultál kicsit és a kétujjas behatolás nem jelentene fájdalmat, akkor két ujjal ismételje. Fontos, hogy ilyenkor ne akarjon rögtön mélyre hatolni, csak lassan-fokozatosan tolja be mélyebbre a két ujját egyszerre. Ha már úgy érzed, hogy a két ujja kellő mélységbe simán, fájdalommentesen hatol beléd, csak akkor kezdje meg a behatolást pénisszel.

Természetesen ekkor se vaduljon, csak nagyon lassan és fokozatosan hatoljon egyre mélyebben beléd. Arra is érdemes vigyáznotok - bár azt sejtem, hogy a hüvelybejáratod szűk igazán -, hogyha vastagabb vagy/és hosszabb pénisze van, nagyon lassan haladjon csak befelé. Azért mondom ezt, mert ha a hüvelyed mélyebb részein okoz ismét fájdalmat, akkor reflexszerűen össze fog rándulni a hüvelybejáratod és megint fájdalmat fog okozni itt miközben mozog benned.


2.) A WEBBeteg cikkben leírt "Vaginizmus" probléma részben igaz, de... Azt hiszem sokkal fontosabb az a lelki tényező, hogy szexuális partneredhez miképp viszonyulsz érzelmileg. Ha ez csak egy alkalmi kapcsolat, akkor is "követeld meg" a gyöngédséget. Szerintem ez alapból is kijár nektek Nőknek, mivel nem használati tárgyak vagytok! Ha érzelmileg közel állsz a partneredhez, azaz szeretitek egymást, akkor alapvetően elvárható a gyöngédség, odafigyelés, az hogy, vigyáz rád! Ha nem így van, akkor javaslom, hogy keress egy ilyen rendes srácot. Ha érzelmileg nem tudsz ellazulni, akkor sajnos ez befolyásolni fogja, hogy kellőképpen kitágulj...


3.) "A méret a lényeg!" Sajnos a te esetedben tényleg lényeges most a kezdetben, egészen addig, amíg a hüvelyed automatikusan meg nem szokja egy nagyobb péniszhez szükséges kitágulást (természetesen az előző két pont mindig is lényeges lesz). Így esetedben kerülném, hogy vastagabb és/vagy hosszabb péniszű férfival szeretkezzek! Sajnos ez rossz hír a sok "nagyalőcsömgyerekek,dekirály" uraknak... :D


Remélem, hogy tudtam neked segíteni és szurkolok, hogy szeretkezéseid örömteliek és ne fájdalmasak legyenek! :)


Hetero F

2018. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Williamspear ***** válasza:

#21-nek van igazsága, talán annyit tennék hozzá...

"Az emberi hüvely egy rugalmas izomcsatorna, mely a méhnyakat köti össze a vulvával. Bár az anatómiában nagy az eltérés, a nyugalmi állapotban lévő hüvely hossza nagyjából 6–7,5 cm a külső falnál (elől) és 9 cm a hátsó fal mentén. Nemi izgatás során mind a széltében, mind hosszában kitágul." (Humánanatómia)

DE a hüvely bejárata egy olyan zárt izomcsoport, ami csak minimálisan tud "tágulni" (leginkább azzal tudnám szemléltetni, mint amikor megemelünk egy nehéz tárgyat és a karizmunk befeszül, de ha nyugodtan fekszünk akkor nagyon laza), azaz ha ez az izomcsoport bármilyen okból nem lazul le, akkor egy szűk hüvelybejáratú Nőnek nagyon fájdalmas lesz a behatolás!

A hüvely, egy 2-3 cm széles, izmos falú, elölről és hátulról lapított cső, ami annyit jelent, hogy a hüvelybejárat átlagban egy 3-4 cm átmérőjű pénisz problémamentesen befogad... HA a Kérdezőnek ettől szűkebb a hüvelyszája, akkor nem egy átlagos pénisz is problémát jelenthet... DE ellazult hüvelyszáji izomzat esetén és kellő benedvesedésnél nem fog fájdalmat okozni. DE az igaz, hogy nagyon feszítő érzést fog érezni, mint azok a nők akiknek átlagos hüvelyszájnál 5-6 cm átmérőjű pénisz fogadnak magukba...

Oszlassunk már el egy tévhitet! A szűk hüvelyszáj és a szűk hüvely nem azonos dolog! Ha szűk a hüvelyszáj és a hüvely is, akkor ez a hüvely keveset tágul! Attól, hogy valakinek szűk a hüvelyszája, a hüvelye még elég tág lehet a péniszhez... Ha a hüvelyszáj izomzata sérül vagy szülés közben kitágul, attól a hüvely még maradhat feszes és elég szűk (ebben az esetben könnyű a behatolás és elég szűk a hüvely)... Abban az esetben, ha a hüvelyszáj és a hüvely is kitágul és nem tér vissza az eredetit megközelítő méretre, akkor tűnik "tágnak", azaz csúnyán szólva a pénisz "kolompol" benne... ez meg sok hüvelytornával, gésagolyóval javítható állapot (Kegel-gyakorlatok)...


#22-es voltam...

2018. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!