Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex a Balatonnál, vízparton?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a Balatonnál, vízparton?

Figyelt kérdés
Szexelt már valaki a Balatonnál, vagy bármilyen vízparton, strandon? Hol, hogy történt? Mennyire tudtatok elbújni mások elől? Ilyen sztorik érdekelnének, én is szeretném kipróbálni. :)

2018. aug. 4. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi parommal igen par evvel ezelott este felé volt.jo volt nsgyon
2018. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Én strand öltözőben , emellett dunaparton egy fa tövében izgi volt azért de fényes nappal en aggódtam picit :D
2018. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Biztos h nem
2018. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alsóörs, Európa kemping. Hajnali kettő felé éjszakai fürdőzés, majdpedig szex. Szuper jó volt a víz, a levegő kicsit már hidegebb.
2018. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek nyomtam zöld kezet! Várok még hasonló sztorikat :)
2018. aug. 4. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal szexeltem a Balatonon az öltözőben. Nagyon izgi volt, de nem buktunk le szerencsére. L
2018. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Tudok egy érdekes sztorit. Szépen kiperkálod a partszakasz árát és megveszed. Onnantól kezdve a tiéd, elkerítheted, és azt csinálsz rajta, amit akarsz. Különben csak szánalmas kis törvényszegő leszel, aki kisajátítja azt, ami nem az övé, de ha rajtakapnak, megbüntetnek. Ennyit erről. Pénz már nincs arra, hogy megvedd azt a helyet, ugye?
2018. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenki előtt fényes nappal gondoltam, de köszi a tanácsot. :)
2018. aug. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!