Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan nők, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nők, hogy a pénisz mérete miatt szakítottatok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy még tudna menni néhány centi a barátnőmbe. Hosszú távon lehet hogy ez nem lesz jó a barátnőnek, és mást keres?:/
2018. aug. 6. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem meg nem
2018. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hogy szakítottam-e egy nő péniszmérete miatt? Nem, még nem volt ilyen.



Ugratlak, de valld be azért, hogy elég nyakatekert lett az a mondat :D

2018. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, lehet hogy hülyén kérdeztem. :)

Tehát volt olyan hogy a barátod péniszmérete miatt szakítottatok?

Ha szeretjük egymást a barátnőmmel akkor előfordulhat ilyen?:/

2018. aug. 6. 14:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdésnél már írtam, és eléggé le lettem szavazva néhány irigy, szexben béna pasi által, de azért megpróbálkozom vele.

Nekem volt egyszer egy pasim, akinek annyira kicsi volt a farka, hogy be se ment a puncimba. Nem viccelek, ahogy megmarkoltam, nem látszódott ki a kezemből, olyan rövid volt neki. És nem vagyok kövér, hogy a háj miatt ne ment volna be...

Lényeg hogy nagyon jól tudott nyalni és ujjazni, pontosan tudta mikor mennyire akarom hogy durvuljon vagy legyen gyengéd. Ő volt az egyetlen eddig aki igazán jó volt az ágyban. A nagyobb farkú férfiak hajlamosak azt hinni hogy a pénisz mérettől függ egy nő élvezete, és ezért nem igazán tudnak jól teljesíteni az ágyban.

Egyébként az egy plusz pont a kisfarkúaknál, hogy tövig be tudtam kapni, nem kellett öklendeznem és így ő is ki tudott elégülni. Talán 1x-2x próbálkoztunk szexelni de tényleg nem ment. Ha behatolásra vágytam, a vastag ujjaival nagyon el tudott rendezni. Egyetlenegyszer volt olyan hogy az ujja nem volt elég, akkor vett egy műpéniszt és azzal próbálkoztunk de az nem igazán jött be nekem, ezért változtatott az ujjazási technikáján és nagyon oda tudta tenni magát, több napig fájt a hüvelyem :D

Mielőtt megkérdezed, nem, nem a pénisz mérete miatt szakítottunk. :)

Mások voltak a céljaink az életben, és nem tudtunk kompromisszumot kötni ezzel kapcsolatban...

2018. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5 ös

Szegény ember, nagyon rossz lehet neki. Ez olyan mintha valakinek nem lenne lába...:(

Azért szerencsére az enyém bele tud menni a hüvelyébe, és ha magmarkolja akkor kilóg a makkja, még az én kezemben is pedig az enyém nagyobb jóval:D

2018. aug. 6. 14:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ha egy normális méretű (nem mikró), akkor nem lesz ez az oka.

Lehet a hosszú felsorolt listában benne lesz, de csak emiatt nem fog.

Az ember legyen kreatív, és ha rövid a karod, told meg egy lépéssel alapon fejleszd magad. Ha ügyesen nyalsz, ujjazol, esetleg szexjátékok és veled mindig színes a szex, akkor soha nem lesz problémád a méreteddel.


Hidd el, egy pasi sem tart meg egy olyan lányt, akinek bomba jó mellei vannak, de semmi nem klappol. Lehet kiélvezkedik vele, dugnak 2 hónapot, de annyi.


Nem tudom hány éves vagy és milyen komoly a kapcsolat. Ha fiatalok vagytok és csakis a testiség számotokra (vagy számára) a lényeg, akkor igen, lehet szakít, mert ő jelenleg egy csatalovat keres, de az olyan ritka és általában fiatalon egy életszakasz, mikor sehogy sem akar komoly kapcsolatot a másik.


Nem kell aggódni.

2018. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen
2018. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 13-14 cm között van a hossza.:/
2018. aug. 6. 14:48
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Igen

Túl nagy túl vastag volt

Hiába tocsogtam a segglyukamig a nedvemtől borzalmasan fájt feszített folyton repedtem

Szóval ja néhány fájdalmas szex és hüvely sérülés után ki kellett mondani h Ez nem fog menni

Túl nagy a pötsöd minden jót


24N

2018. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!