Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl közeli kapcsolat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl közeli kapcsolat, ha lefeküdnék a bátyám barátnőjének a bátyjával? Ez beteges?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nem családtag, vagy rokon, de még az lehet... Ez szerintetek még belefér?

2018. aug. 6. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálam beleférne

L

2018. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem beteges,simán belefér.
2018. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a nem vérrokoni kapcsolatokkal szerintem mindenki maga dönti el hoyg keezli ha meg van a kémia szerintem csak emiatt kihagyni kár lenne.
2018. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne beteges

Nem a vér rokonoddal készülsz dugni

24N

2018. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolom, mert a bátyáméknak elég komoly kapcsolatuk van. Úgy értve akár össze is házasodhatnak és akkor a családom tagja lesz, ha úgy vesszük.
2018. aug. 6. 18:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne értetlenkedj már.
2018. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Dugjatok nyugodtan.

2018. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a megnyugtatást :)
2018. aug. 6. 18:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne teljesen, de a magyar jogrend szerint első unokatestvérrel házasodhatsz is. Másodunokatestvérrel pedig tutira. Ezek vérrokonnak számítanak. Ahhoz a sráchoz meg semmilyen vérségi kötelék nem köt. Még ha összeházasodnak a tesódék, akkor sem! Ugyanaz kb mintha lemész valahova bulizni, és összejössz egy tök random hapsival.


Viszont én nem is ezen aggódnék inkább a helyedben, hanem azért venném fontolóra a dolgot, mert az csak egy dolog, h "működik a kémia", viszont, ha nincs letisztázva, h ki mit akar, és valamelyikőtök koppan, az komoly feszültséget generálhat a családon belül, ami jópár ember életére kihatással lehet. Vagy, ha valami nem terv szerint alakul, akkor sosem fogtok tudni teljesen elszakadni... pl ő megcsal téged (vagy te őt igazából nem ez a lényeg), szakítotok. Aztán majd karácsonykor vagy valamilyen családi rendezvényen nézheted, ahogy az új nőjével milyen jól elvannak.... Szóval sztem inkább az ilyenek miatt húzósabb ez a dolog, nem árt, ha az ember nem csak a pillanat hevének él, hanem picit előre is gondolkozik... Én a magam részéről tuti nem bonyolódnék ilyesmibe, mert sokkal többet veszthet mindenki, mint amit ti ketten nyerhettek vele. Persze ez a ti döntésetek, én csak rávilágítottam erre az oldalára is.

2018. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elég sötétnek tűnsz, kedves kérdező...

Ha beházasodik a sógornő jelölt a családba, attól az ő testvére még nem lesz vér szerinti rokonod. Nem lesz vérfertőzés, sem semmi egyéb.

De egy esetleges szakítás, vita, egyéb családi probléma kihathat a bátyád kapcsolatára is.

2018. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!