Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbáltátok már a popsinyalást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltátok már a popsinyalást? Én adtam már (lánynak! ), de kapni még nem. Viszont izgat, mert nagyon tetszett, akinek csináltam. Tapasztalatok? Hogy "vettétek" rá a partnereteket? 25F

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 22:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Igen, a párom megkért rá, hát megcsináltam neki. Na nem az ánuszát, csak a fenekét. Oda semmi pénzért nem dugnám a nyelvem, ahol urambocsá s.arik.


Ő ki akarta nyalni az enyémet, ott is de nem engedtem neki.

32L

2018. aug. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig 8 nő és egy pali nyalta a seggem, nagyon szeretem, egyáltalán nemkellett rávenni egyiküket sem, csak pislogtam h már megint ő is ezt akarja :D
2018. aug. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

csináltam màr és nekem is csinálták

Nekem nagyon jól esett fiu vagyok

2018. aug. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Férfiként is nagyon jó. Viszont a higénia extra fontos!!!

Rávenni szerintem nem tudod, mert vagy csinálja vagy nem.

Ha hajlandó ilyenre egyszerűen elmondod hogy te is szeretnéd. Mondjuk tényleg igaz hogy kicsit furcsa lehet a forditott helyzet, de ha összhangba vagytok akkor nem lesz gond.

2018. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Meg vagyok őrülve a szép női popsiért!59 évesen elég sok barátnőm volt és mindnél megtettem. Mindegyik hagyta,de elég sokból semmit nem váltott ki,de akinek bejött,az viszont nagyon jól érezte magát és ők általában viszonozni is akarták.
2018. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Elég undorító
2018. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!