Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vizuálisan hátrány vagy előny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizuálisan hátrány vagy előny a fanszőr?

Figyelt kérdés

Sokan mondják itt is, hogy férfiasabb, ha egy pasinak szőrös a szerszáma (körül), ugyanakkor azt veszem észre, hogy a szőrzet miatt nem látszik akkorának, amekkora valójában, nemhogy egy hasonló, de egy kisebb farok is sokszor nagyobbnak hat borotváltan, mint az enyém, aminek a jó első harmada a szőr miatt nem érvényesül vizuálisan.


Nők, lányok, kinek mi a véleménye (életkorral)?



2018. aug. 10. 07:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

Akkor nyírd le kicsit, és elégíts ki vele egy nőt... ha jól csinálod, és normális a nő is, akkor felesleges azon kattodni, hogy kisebbnek tűnik a szőrtől.

Összeségében az én véleményem szerint ''vizuálisan előny'' a férfiak szőrössége, valaki undorodik tőle, valaki bevadul miatta. ;)

22l (de azért te is leírhattad volna az életkorod, mert nem tűnsz túl érett gondolkodásúnak, ha ilyeneken aggódsz)

2018. aug. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
20%
22L miért nem a széles vállakra, izmos hátra-karra vadulsz be? :-) Egy csupasz pénisz nem is lehet izgató?
2018. aug. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%

De, lehet izgató, nem kell mindent félreértelmezni és kiforgatni. :D

Adott egy férfi (akár széles vállal meg az általad említett paraméterekkel) csupa szőrös mellkassal például...hát furcsa lenne, ha csak ott lenne csupasz, nem?

Nyilván majd ha mindenki felnő ehhez a kérdéshez, akkor rájön, hogy egy párkapcsolatban valószínűleg nem a szőr lesz a mérvadó.

1.válaszoló voltam

2018. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
11%
Oké, köszönöm. Ám szerintem nem lenne furcsa ha csak ott lenne csupasz. Például a lányoknál ennek ugye az inverze van ;-) Vagyis egy részüknél
2018. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagyon tetszik, ha egy férfi szőrös. Nem látszik kisebbnek tőle a szerszám szerintem.


27N

2018. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy valós dilemma, és nem tartom jogosnak ez alapján minősíteni a gondolkodásom érettségét, sem következtetéseket levonni az általam kelégített nők számával kapcsolatban. Azt sem állította senki, hogy ez lenne egy párkapcsolat lényege. Viszont akkor ennyi erővel ne beszélgessünk itt semmilyen szextémáról. Vagy nem tudom, miről kéne, mi érdemi, ami itt terítékre kerülhet? És hogy azt te döntenéd-e el, kedves 22L. 🙃
2018. aug. 10. 08:04
 7/39 anonim ***** válasza:
73%

Abból, hogy nem reagáltam az általad írt privát üzenetre, besértődtél, és azt írod, hogy bárki arra következtet, hogy hány nőt elégítettél ki? :DDD


Ilyenről szó sem volt sehol, csak bele akartál valamibe kötni... ezért nincs értelme itt bármilyen (szexuális) témáról beszélgetni, mert ilyen az emberek hozzáállása... bosszú és kötözködés. De most is beszélgetünk valójában, szóval remélem enyhül a kis haragod és te is el tudod fogadni más szubjektív veleményét. :)

2018. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ha szőrös egy férfi
2018. aug. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
27%

Utálom a szört

Hiába mosakszik olyan szaga van h ihaj

24

2018. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
60%

Az osszes csajom azt mondja hogy a pajszer ne legyen szoros, meg a golyok mert szopasnal nem kellemes nekik. Folotte igen.

41f

2018. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!