Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vizuálisan hátrány vagy előny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizuálisan hátrány vagy előny a fanszőr?

Figyelt kérdés

Sokan mondják itt is, hogy férfiasabb, ha egy pasinak szőrös a szerszáma (körül), ugyanakkor azt veszem észre, hogy a szőrzet miatt nem látszik akkorának, amekkora valójában, nemhogy egy hasonló, de egy kisebb farok is sokszor nagyobbnak hat borotváltan, mint az enyém, aminek a jó első harmada a szőr miatt nem érvényesül vizuálisan.


Nők, lányok, kinek mi a véleménye (életkorral)?



2018. aug. 10. 07:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
86%
En akkor is iszonyunak talaltam a szort, mikor nem volt elterjedt leszedni. Ha pedig nem csupasz, akkor is csak rovidre nyirva felul legyen, ket oldalt ne.
2020. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Izgató egy szörös farok

21

2020. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
64%

nekem borostás de hódolnak érte a hölgyek. Várom a privátokat essünk túl rajta


28 férfi Budapest

2020. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Bár én férfi vagyok, de egyetértek, valóban kisebbnek tűnik, ha a szőr takarja a pénisz egy részét.

Én is mikor lenyirom a péniszem tövénél levő szőrt, meg leborotvalom magát a péniszem, felette meghagyom a szőr, akkor valóban optikailag sokkal nagyobbnak tűnik.

2020. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 manly ***** válasza:
100%
Szerintem szőrösen a jó mindkét nemnél.
2020. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Hátrány a szőrös pénisz, mert kisebbnek látszik tőle a farkam, bebüdösödik nyáron, és zavaró a lánynak is szopásnál például.
2020. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
A középső érvhez csak annyit, hogy csupaszon büdösebb, ez biológiai faktum, ugyanis a szőr híján összetapadó bőrön pang, pállik az izzadság, nincs, ami elvezesse, elpárologtassa. Ez ugyanis a szőr egyik anatómiai funkciója.
2020. jún. 28. 19:11
 28/39 anonim ***** válasza:

Ezt hol olvastad?A szőrfanok csoportjában?

Nincs ami elvezesse?

Miért?Miben vagy?Nejlonbugyiban?

Azért feltalálták már az olyan alsókat,nőknek,férfiaknak is,amelyek felszívják,elvezetik,elpárologtatják a verejtéket,izzadságot.Megnézném,amikor beszagolsz egy dzsungelhónaljba,mikor be van izzadva.

2020. júl. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
2020. júl. 16. 08:50
 30/39 anonim ***** válasza:

Személy szerint kifejezetten jobb látvany egy szőrös férfi egy csupasznál, de:

- nagyon igenytelen a "kósza szál" a test bármely részén - tehát az olyan szálak ami egy területet nagyon "bozontossá/rendezetlenné" tesznek, vagy az olyan mértékű dzsungel ami hajnak is elmegy: ha nem "egységesen/normális mértékben" szőrösödsz, néha érdemes nyírni egyet mindenhol

- vizuálisan jobb, de én orálnál nem szeretem, ritkábban is csinálom ha valaki szőrös

- nem utasítottam vissza férfit ez alapjan soha, és egyaltalan nem veszem figyelembe párválasztasnál

- nem kissebbnek néz ki, hanem férfiasabb

- kiábrandító a kipattogzott bőr miatt "óvatoskodni": tessék lassan, nyugodtan, a higénia és a borotvalkozás "szabályait" betartva intézni, hogy ezt minimalizáld annyira hogy a szexben ne jelentsen nagy hátrányt, ha ezt nem tudjátok megoldani sehogy (pl. Betegség miatt) akkor csak a legminimálisabb területen (pont a farok felett) vágjatok (ott is csak ollóval, ne "babapopsi simára"), a többi meg legyen rövidre nyírva (ezt is csak akkor ha kell a mélytorok, de a legtöbb lánynak nem ez jön be, mert hülyen néz ki, a funkcionalitást szolgálja ez a megoldás)

- a ciklusom befolyasolja mennyire tartok vonzónak egy szőrös férfit, és mennyire toleralom az ápolatlan dzsungelt

- ez csak az én véleményem, a baráti körömben pont azt gondolják, hogy nem vonzó a szőr sehol egy férfin

2020. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!