Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vizuálisan hátrány vagy előny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizuálisan hátrány vagy előny a fanszőr?

Figyelt kérdés

Sokan mondják itt is, hogy férfiasabb, ha egy pasinak szőrös a szerszáma (körül), ugyanakkor azt veszem észre, hogy a szőrzet miatt nem látszik akkorának, amekkora valójában, nemhogy egy hasonló, de egy kisebb farok is sokszor nagyobbnak hat borotváltan, mint az enyém, aminek a jó első harmada a szőr miatt nem érvényesül vizuálisan.


Nők, lányok, kinek mi a véleménye (életkorral)?



2018. aug. 10. 07:19
1 2 3 4
 31/39 manly ***** válasza:
28%
előny
2020. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Hátrány.
2020. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 manly ***** válasza:
28%
Okkal izgatóbb egy természetes szőrös punci, mint a gyerekes csupasz.
2020. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
65%
Én szeretem a szőrös péniszt, az orált is szívesebben csinálom úgy, egyáltalán nem zavaró. Szerintem férfias.
2020. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 manly ***** válasza:
26%
Igen, a szőrös a jó nőknél is meg férfiaknál is.
2020. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
58%
Attól, hogy nagyobbnak néz ki, még nem lesz nagyobb.
2020. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem csupasz lent teljesen. Eddig mindenki ezt kérte, ilyen legyen. Nyilván a biológia szerint a szőr a természetes és higiénikusabb mint a csupasz. De eddig a csupasz nyert, az indok a legtöbbször az volt hogy orális játéknál sokkal de sokkal jobb így kényeztetni a péniszt mint szőrösen. Nem mellesleg a herékkel is sokkal jobb így foglalkozni. Szex közben annyira nem zavaró ez tény. Illetve a teljesen szőrös nemi szerv tény kisebbnek tűnik, míg a csupasz az nagyobbnak. Ez egy érdekes téma tény. De eddig a 95-99% csupaszt szerette, maximum a kis borosta.
2020. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, de értelmetlen a kérdés.

Mintha azt kérdeznéd, szakáll vagy sima arc, a hosszú vagy rövid haj, szőke vagy barna, szoknya vagy nadrág...


Ízlésről nem lehet vitatkozni.


N

2020. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
30%
Epilálom a lyukamat elvárom mástól is.
2021. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!