Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vizuálisan hátrány vagy előny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizuálisan hátrány vagy előny a fanszőr?

Figyelt kérdés

Sokan mondják itt is, hogy férfiasabb, ha egy pasinak szőrös a szerszáma (körül), ugyanakkor azt veszem észre, hogy a szőrzet miatt nem látszik akkorának, amekkora valójában, nemhogy egy hasonló, de egy kisebb farok is sokszor nagyobbnak hat borotváltan, mint az enyém, aminek a jó első harmada a szőr miatt nem érvényesül vizuálisan.


Nők, lányok, kinek mi a véleménye (életkorral)?



2018. aug. 10. 07:19
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Hát én senkinek sem írtam privátot, elnézést… Itt persze bárki kiadhatja magát a kérdezőnek. Nem is vagyok megsértődve.
2018. aug. 10. 09:23
 12/39 A kérdező kommentje:

Egyébként az első mondatodban van ott a feltételezés, hogy egy tejfeles szájú kezdő vagyok, akinek még nem volt szerencséje nőt kielégíteni, és azért központi kérdés nekem a fszszőr. (Nem az, de kérdésként jogos szerintem.

»Akkor nyírd le kicsit, és elégíts ki vele egy nőt..«

Csakhogy értsd, mi nem tetszett, ez, meg az éretlennek titulálásom, de megsértődve nem vagyok

2018. aug. 10. 09:32
 13/39 anonim ***** válasza:
embertípustól függ. valakinek jól áll, valakinek nem
2018. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
52%
Oké, elfogadom. Ha tovább látsz az első mondatnál, akkor láthatod, hogy azzal arra akartam kilyukadni, hogy ha kielégítesz vele valakit, akkor cseppet sem (orális szexnél lehet, de a kommunikáció itt is a kulcs) fog zavarni a szőr léte vagy nem léte. Nem kell túlbonyolítani a mondatokat. :) örülök, hogy tisztáztuk!
2018. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha rövidre van Nyírva az tetszik. Vagy csupasz vagy rövidre vagott. Igazabol nem is kell nagyon rovidre, csak ne legyen bozont. Az hányinger
2018. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
81%
Számomra egy faroknál a kinézet teljesen lényegtelen,sosem nézegetem.Ha tudja használni a gazdája,számomra mindegy,h szőrös vagy sem.
2019. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a szőrös péniszt!
2019. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
47%

Az hogy vizuálisan milyen az egy dolog. De ha a pasi szeretné hogy leszopjam, akkor ahhoz bizony szőrtelennek kell lenni. Nem túl romantikus látvány ugyanis neki sem, ha a nyelvhegyemről szedegetem a fanszőrét orál közben...

19L

2019. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
17%
Ez baromság. A szőrtől nagyobbnak tűnik az egész. Esetleg a hossz tűnhet másmilyennek. De ha valaha lett volna csajod akkor tudnád, hogy ők úgyis nagynak látják. Túlbecsülik. 16-17 centiset simán 20-nak mondanak. De aki a farkával van elfoglalva annak nincs hova tennie. És ez elég gáz!
2020. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
44%

En nem optikai csalodast latok, hanem apolatlansagot. Aki nem borotvalja, annak is nyirnia kellene.

Oralis szexet nem borotvaltan en nem is akarnek nyujtani. Es nem tetszik latvanynak. Mikor ez volt a norma retro idokben, akkor is taszitonak talaltam.

2020. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!