Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexkapcsolatban ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel néha összejárok szexelni. Sose kérdezi meg mivan velem, nem nagyon beszélgetünk, szex után már pattan is a kocsiba, haza visz, majd ő is haza megy. Facebookon szokott irni hogy este tali? Ha irom hogy ezért meg azért nem, akkor nem ír aznap többet

Ma azért nem akartam talizni mert holnap korán kelek, de az írta hogy nembaj, úgyis csak 1óra az egész, utána mehetek haza.



2018. aug. 12. 20:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ja és az előjáték az annyi, hogy bekapom neki, utána ha megkeményedett teszi is be, de nem valami gyengéden.
2018. aug. 12. 21:05
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Mert ennyire se becsül téged. És igaza is van.
2018. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
12,miért is?😂
2018. aug. 12. 21:11
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ótvar kis ribinek tart,fogd már fel!!!
2018. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Felmerul a kérdés, hogy akkor Neked ebben mi a jó
2018. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz inkább egy normális pasit, aki veled is foglalkozik?

Az ágyban lehetsz a kis ribije, de akivel mást is lehet azért, pl beszélgetni?

2018. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ezt lehetne normálisabban is csinálni!
2018. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%

Másnak a pasija is így viselkedik :D


Amúgy nekem volt szexkapcsolatom. Nem kell feltétlenül ennyire semmibe vennie Téged. Nálam egy pasi volt, aki kérdezgetett rólam, mert tudta, hogy ez az illem, de amúgy nem érdekelte a személyem. Vele nem sokáig voltam, hiszen van önbecsülésem.

A másik kettő totál jófej volt, ahogy az egyik válaszadó is írta, az barátság extrákkal volt. Dugások közötti beszélgetések, nevetések, egymás cukkolása, világkép megbeszélése... és egyik sem gondolta azt, hogy ez ne férne bele a szexkapcsolatba.


Az a férfi csak lyukat lát benned. Nem kell, hogy a partnered semmibe vegyen, ha szexkapcsolatról van szó! Még ilyen, hogy az előjáték is csak szopásból áll... na ne már. Engem úgy kinyaltak mint a kisangyal.


Egyébként nem tudom miért vannak felháborodva egyesek... a szexkapcsolat miért bűn? Én például még soha nem voltam szerelmes, akkor még illene szűznek lennem? Ezek a felfogások....


Te sem vagy ribi, Kérdező. Csak az önbecsüléseddel van baj. Hagyd ott ezt a férfit és keress olyat, aki tisztel és nem csak lyukként tekint Rád... az írásodból úgy néz ki, hogy szükséged van valakire, aki foglalkozik Veled. :/

2018. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is van szexkapcsolatom, mi sem beszélgetünk a talik alatt sokat, bár inkább azért, mert tali után valamelyikünk mindig siet a munkába. Az együtt töltött időt meg nem beszélgetésre pazaroljuk. :) Ettől függetlenül mi szoktunk e-mail-eket váltani a talik között, na nincsenek világmegváltó diskurzusaink, de eltervezzük mit próbálunk ki legközelebb, vagy épp egy-egy kiemelkedően jól sikerült együttlét után megírjuk egymásnak, hogy még órák múlva is a hatása alatt voltunk, stb. Nem csak ő, én is szoktam ilyeneket írni.

A magánéletünkről viszont nem igazán dumálunk. Nekem ez így pont jó.

Az meg, hogy túl durvának érzed, hát szólj neki. Ha nem veszi figyelembe, akkor egyértelmű, hogy ez nem az igényeitek kölcsönös kielégítéséről szól, csak az övéről.

2018. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi simán együtt is alszunk szex után, majd jóhogynem kiteszem este hogy menj haza. Előtte utána dumálunk, sőt néha sörözni is elmentünk aztán fel hozzám és sokkal jobb ez így mintha egymáshoz se szólnánk csak durr bele aztán kész.

Normálisnak normális, hogy valakinek csak ennyit jelent a szexkapcsolat, de ha nem erre vágysz akkor miért nem mondod hogy neked elég volt ez így?

2018. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!