Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexkapcsolatban ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel néha összejárok szexelni. Sose kérdezi meg mivan velem, nem nagyon beszélgetünk, szex után már pattan is a kocsiba, haza visz, majd ő is haza megy. Facebookon szokott irni hogy este tali? Ha irom hogy ezért meg azért nem, akkor nem ír aznap többet

Ma azért nem akartam talizni mert holnap korán kelek, de az írta hogy nembaj, úgyis csak 1óra az egész, utána mehetek haza.



2018. aug. 12. 20:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez az igazi szexkapcsolat. Mondd meg neki, hogy neked így nem tetszik, ha nem juttok közös nevezőre, akkor vége.
2018. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%
Ha megmondod neki ,hogy nem tetszik,nyugi le fog lépni,és többet nem látod!! Keres majd másik ribit ,aki kevésbé rinyál!!!
2018. aug. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudok rád jobb kifejezést a srác szemszögéből, minthogy te csak egy szimpla g**iputtony vagy, nem több.

De valószínűleg ez így neked jó és elég, mert eltűröd.

Különben nem tűrnéd.

2018. aug. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne vele akarj beszélgetni, ő nem akar semmit a szexen kívül. Ha beszélgetni akarsz, akkor kezdj el ismerkedni és legyen párkapcsolatod.
2018. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg szarik rád, vagy csak nem akarja hogy kialakuljanak érzelmek mert dugni jó vagy de barátnőnek nem.


Az hogy ilyen kevés a kommunikáció és a beszélgetés, kedvesség nekem furcsa, mert az a lány akivel lefekszek nekem akkor is többet jelent mint a többi ha csak szexről van szó és minimum érdekel hogy mi van vele.


Egyéjszakás után is több kedvességgel viseltettem a csajok iránt mint amit te fentebb leírsz.


Neked mi a jó ebben? Férfiként én is igénylem az elismerést a törődést és a lelki kapcsolódást egy szexpartnertől is. Te nem érzed úgy hogy csak egy segédeszköz vagy? Te hogy bírod ezt? Főleg hogy te lány vagy akik sokkal érzelgősebbek!

30F

2018. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én pont beszélgetni akarok, nem szexelni. :D

40/F

2018. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igazi szexkapcsolat , ez egy bunkó

A szexkapcsolatnak is meg lehet adni a módját es emberileg lehet viselkedni

Ez egy rossz minösegu pasi

2018. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!