Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Végig mérem a szememmel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig mérem a szememmel a pasikat, de semlegesen reagálnak. (20-40) Miért?

Figyelt kérdés
Azert, mert nekik nem jövök be? Vagy hogy lehetne ugy csinalni, hogy vegyek a lapot, de ne legyek tul bunkón nyomulós sem?
2018. aug. 16. 09:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%
Ja. Mondjuk nem mindegy hogy rút kiskacsa, vagy egy igéző szépség méreget-e. Mindkettő fokozza az adrenalint nálam, csak mégis más :D
2018. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Masok azt állítják, hogy szep.:D
2018. aug. 16. 09:43
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

10!

Tökéeletsen igazad van.

Kedves kérdező! Igen , ez egy jó módszer, hogy végig méred mosolyogsz..harapod a szád..stb..

De amit a 10 írt....tul sokszor futottam bele, hogy nézett, mosolygott, helyezkedett és mikor oda mentem, ugy viselkedett, mintha nem az előbb vetköztetett volna le a szemével, mintha ő rám sem nézett volna, és egyébként is mit képzelek?? hogy ő?, és rám?? jah de kis bolond vagyok...stb...

2018. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Érthető teljesen ez a szituáció is. En sem szeretnek ismerkedni, kapcsolatot vagy barmi tobbet. Ugyanakkor szerintem ezeket is valahogy le kellene tudni ugy komminkalni, ha oda is jon hozzam, hogy ne o kerüljön ki egy vesztes lúzerkent, hanem olyan érzése legyen, hogy egy jo csajnak bejön, meregeti es flörtöl vele, mert jo pasi.:) megdobja az önbizalmat es az enyémet is. Vagy ilyen opciokat ti nem láttok? Nekem vannak néha random flortoleseim, amik mindket oldalrol kb erre mennek, hogy élvezzük egy picit.
2018. aug. 16. 09:50
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Jónak jó ez a dolog, amit írsz, hogy nézitek egymást , de semmi. De valójában , akkor ér valamit, ha utána tettek is következnek.: leszólítás, beszélgetés és nem elutasítás, ahogy írtam. Mondjuk én is tipikusan olyan vagyok, aki megnézi, aki tetszik neki és szeretem, ha látom, hogy a csajnak is tetszik, kicsit lesüti a szemét, de fel fel les . De, mint írtam ezek a szituk azok, hogy utána tett is következik és ha az egyik fél nem akar semmit, akkor ne adja a fals jeleket a másik félnek, mert akkor jön az, hogy elmegy egy idő után a kedve az adott embernek és semlegesnek fogja venni, ha nézi valaki és lehet pont emiatt szalasztja , majd el a nagy Ő-t :)
2018. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
34%
Kép? Addig nehéz megmondani, miért van ez, mert nyilván ott csak az első benyomás számít egy vadidedennel flörtölésnél.
2018. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ezt ne csináld

Valszeg nem jössz be nekik

2018. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted abból, amit te össze szerencsétlenkedsz, tudnia kéne bárkinek, hogy mit akarsz?

Nem értesz sokat hozzá. Kérdezd meg esetleg anyukádat(nem bántásból) , neki biztos jobban ment, és tud tanácsot adni.

2018. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

15-ösnek igaza van.


Kérdező, a férfiaknak nincs erre szüksége, hogy az önbizalmukat megdobja egy ilyen flörtölgetés, ha tett nem következik utána, vagy elutasítás történik a flört ellenére, idepocsékolásnak veszik, és hülyének nézik a nőt. Legalábbis én ilyen vagyok.


Velem is volt buliban olyan, hogy nem is csajozni mentem le, csak úgy lazítani, erre jön egy csaj, aki nézeget, mosolyog, flörtölni próbál, majd amikor mégis odamegyek, akkor megijed és nem jön táncolni. Én meg mondtam neki, hogy akkor támaszd tovább a falat...Az ilyennel nem lehet mit kezdeni.

2018. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy nézel rájuk, hogy fogalmuk sincs mit akarsz.

Nőként nézni is tudni kell.

Ám könnyen lehet, hogy nem jössz be nekik.

2018. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!