Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiakadt a barátom, ő reagálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadt a barátom, ő reagálta túl, vagy én vagyok a hibás? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Tegnap este szexeltünk, és kinyalt engem. Mikor a farkát a számhoz rakta, nem akartam leszopni, mert nekem ez az egész még új volt, hiszen még nem szoptam le senkit, viszont a kezemmel megpróbáltam volna kielégíteni, de akkor megsértődött, hogy ő odaadóan kinyalt engem, én meg arra nem vagyok képes hogy leszopjam. Mondtam neki, hogy még kell egy kis idő nekem ehhez, és izgat a dolog, de még nem állok rá készen.

Ő ezt nem értette meg, és azóta is meg van rám sértődve.

Tényleg ekkora baj, hogy nem elégítettem ki a számmal, vagy ő reagálta túl?

18L és 20F



2018. aug. 17. 18:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Ő reagálta túl
2018. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé tirpákság volt ez így a részéről.
2018. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 StevenUp ***** válasza:
93%
Hiányzik belőle az empátia... Figyelni kellene az ilyen apróságokra mielőtt választasz párt ... (Nem lesz hosszú kapcsolat)
2018. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha szeretne megértené, az első kapcsolatomban 1 év után szoptam le a barátomat, nekem is idő kellett hozza. Ha te még nem állsz készen nem kell megtenned, csak akkor ha te is szeretnéd.
2018. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Vagy rájön hogy hülye volt vagy nem. 50%. Én ilyenen nem sértődnék meg de mindjárt kapod a többiektől hogy mekkora fos vagy az ágyban.De ezt nem kell elhinni.
2018. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Kisgyerek még. Ezért mondom mindig, hogy férfit keressetek magatoknak
2018. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Bence_ ***** válasza:
100%

Ismerkedési folyamatban a Petting?

Igen, fogadja el, hogy neked időre van szükséged.

2018. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%

Ha baratod van,akkor igenis elegisd ki szajjal is.

En elso alkalommal leapoltam szajjal a baratom.


Eleg durva,h igy allsz hozza a baratodhoz. En a helyebe szakitanek.


N/37

2018. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%

Végre egyet értek egy női válaszolóval (37évessel).

20 éve várom, hogy kész legyen rá az asszony. Ha most nem vagy kész rá, akkor soha nem is leszel, mert nem is akarod. Ez nem baj, csak ne hazudj a pasinak, hogy majd akarod. Hadd válasszont mást, aki adni is szeret...

2018. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Utolso ket valaszolo!

Engem izgat a szopas, es tudom hogy majd sikerulni fog, mert nincs undorom sem a farok, sem a sperma irant. De mivel ez volt az elso alkalom, hogy fiuval egyutt voltam, meg egyaltalan nem alltam keszen ra, holott o mar tobb lannyal is volt.

2018. aug. 17. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!