Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasimnak bizarr vágya van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak bizarr vágya van. Belemenjek? (19 L)

Figyelt kérdés
Elég rég (2 és fél éve ) vagyunk együtt, szeretjük egymást és mindent megosztunk egymással. Nemrég kérdezgetett, puhatolózott, végül bevallotta, hogy izgatná ha más fiúkkal is lefeküdnék és elmondanám neki, őt ez izgatja.. Nem tudom mit reagáljak, furcsa kérés, de ha tényleg ez izgatná.. nem is tudom, nekem bizarr az egész. De látom hogy nagyon akarja, és szeretem, ahogy ő is engem.Vanaki volt már ilyen helyzetben?

2018. aug. 27. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

Tegnap írta egy jószág, hogy a nőjét arra akarja megkérni, hogy kúrjon félre, csak nem a te pasid volt? xD

Egyébként én és az exem ugyanilyenek voltunk, izgatta az, ha más kényeztetett engem.

2018. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Lassan húsz éve együtt vagyunk a feleségemmel és már az első pár hónap után elmondtam neki,hogy ilyen vágyaim vannak.Igaz azt is,hogy biszex vagyok.Az elején inkább én voltam zavarban,de aztán a közös életünk része lett ez a játék.
2018. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11-es,az ez a kérdés; ott a kor nem ugyanaz

www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas__9488901-izgat-ha-a-baratnom-massal-lenne-ez-normalis

2018. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

#7-es írta


egyes férfiakat az izgat, ha a nőjük mindent megtehet, akárkivel lefeküdhet, míg nekik ez tilos...


ennek fokozása, ha őt mondjuk erényövben tartod, míg a szeme láttára dug meg egy másik férfi és ő nem tehet semmit...


furcsa vágy, de nem annyira ritka, mint hinnéd, nekem kicsit bizarr.

2018. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2018. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező!

A legfontosabb kérdés: te hogyan éreznéd magad a dologtól?


Izgatna, hogy milyen más pasival a szex, vagy taszítana a dolog, hogy nem a szerelmeddel vagy?

2018. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!