Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvesztenétek olyannal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztenétek olyannal a szüzességetek, akihez nemi vonzalmon kívül nem köt más érzelem? 19/F

Figyelt kérdés
Mindig is úgy hittem, hogy olyannal kell elveszíteni, akit szeretsz. De adódott egy lehetőség, és nem tudom mitévő legyek, mivel már eléggé foglalkoztat a téma és már én sem leszek fiatalabb. Meg fene se tudja, hogy mennyi idő lenne, mire kerítenék egy barátnőt, főleg úgy, hogy nem is volt még. Nem, nem prostituáltról van szó. 😅 Számomra ez egy erkölcsi dilemma. Ti mit tennének a helyemben?

2018. aug. 28. 04:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolognak leginkább az a lényeg hogy olyannal veszitsd el akiben megbízol és szexuálisan vonzódsz hozzá. Ha ezek megvannak onnantól sima ügy. De magadban is tisztáznia kell tényleg ezt akarod e. Bár németek pasiknak ha jól tudom nem fáj az első se szóval annyira nem kell túl gondolni. 😃 Vedekezzetek ez a lényeg! Ha tapasztalt a lány esetleg ő fel is húzhatja neked a gumit az meg jobban be is indíthat! 😉 Hajrá 21/L
2018. aug. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocsi kijavított a teló. Nektek pasiknak. És nem németeknek 🤣
2018. aug. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha Újra kezdhetném és szűz lennék és ez a fiú tényleg vigyázna rám és mindent megtenne annak érdekében hogy nekem a legjobb legyen az első együttlét akkor Igen

24N

2018. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mar voltam ilyen tipusu fiuval. Az volt neki az elso, es megbanta vegul, hogy megse olyannal volt, akit szeret...
2018. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

A témában a férfiak véleménye a releváns.


A férfi szüzesség a legnagyobb átok amit el tudsz képzelni ahogy idősödsz.


Én is így gondoltam mint te, érzelmek bla bla aztán még sokáig nem tudtam elveszteni. Akkor meg sokkal nagyobb stresszt és önbizalomhiányt okozott. Ez férfi ügy.


Veszdd el minél előbb, hidd el később meghálálja, és határozott férfi jellemmel majd meghódítod a nőt akit igazán szeretsz. (Na én itt csesztem el pl 22-23 évesen)


Hajrá!


Carpe diem, élj a mának

2018. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy csak nemi vonzalom? Egy jó bőr csajjal a szex nem csak testiség, a szeretgetése érzelmi feltöltődés is. De már egy kutya vagy macska simogatása is egy kis érzelmi feltöltődés.
2018. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

ha újra fiatal lennék, akkor így csinálnám:

- Elveszíteni egy olyannal, aki tetszik, valamilyen szinten szereted, de nem kell életed szerelmének lennie. Legalább járjatok, mert annál nincsen rosszabb mikor nyomtok egy menetet és annak nem lesz folytatása kezdőként

- Miután az elsővel kicsit kitomboltad magad, úgy érzed, hogy már működik és kezdesz belejönni, onnantól kezdve tombolni megállás nélkül, fűvel-fával, minden lehetőséget megragadni, még az egyéjszakásokat is

- Ha megtalálod az igazit, akkor vele maradni

2018. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7

Teljesen egyetértek... 30 évesen ha visszamennék az időben ezt tenném.

Nem feltétlenül fűvel fával dugás de simán belemehettem volna olyan kalandokba amire akkor nemet mondtam a lovagiasságomnak hála (fasság, el kell felejteni)


Minél több nőt meg kell ismerni, ízlelni, tapasztalni és majd annál akinél tényleg számít, és lehoznád érte az összes csillagot ... na ott már lenyugodhatsz és megállapodhatsz.

2018. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát, igen, itt inkább a férfiak válasza a mérvadó, de a hölgyeknek is köszönöm. Akkor ezek szerint ez egy igen lesz.
2018. aug. 28. 18:02
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

igen lett? mert én csak akkor tanácsoltam az IGENt, ha van folytatása is


ha most szexelsz egyet és utána 1 évig semmi, annál rosszabb nincs, akkor már inkább maradj szűz

2018. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!