Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvesztenétek olyannal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztenétek olyannal a szüzességetek, akihez nemi vonzalmon kívül nem köt más érzelem? 19/F

Figyelt kérdés
Mindig is úgy hittem, hogy olyannal kell elveszíteni, akit szeretsz. De adódott egy lehetőség, és nem tudom mitévő legyek, mivel már eléggé foglalkoztat a téma és már én sem leszek fiatalabb. Meg fene se tudja, hogy mennyi idő lenne, mire kerítenék egy barátnőt, főleg úgy, hogy nem is volt még. Nem, nem prostituáltról van szó. 😅 Számomra ez egy erkölcsi dilemma. Ti mit tennének a helyemben?

2018. aug. 28. 04:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tennék ilyet. De sajnos ez egy IQ-EQ mentes korcs generáció, tele ilyen selejtes féreggel, mint az előttem szólók. Ezek fűvel-fával bsznak, mint egy kóbor kutya.
2018. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de az utolsóval teljesen egyetértek. Kiábrándító, elkeserítő, ahogy az előző hozzászólók beszélnek a nőkről és a szexuálisról. Tényleg állatias szint. "Legyél eggyel, dugd meg, gyakorolj rajta, utána dugjál fűvel fával." Mintha nem is egy érző emberi lényről, hanem egy bicikliről lenne szó, amin biciklizni tanul. Tényleg ennyi emberség nincs bennetek? Arról nem szól a fáma, mi lesz a csajjal, akin "gyakorolgat". Meg hát amúgy is, kit érdekel. A férfiak szégyenei vagytok. Remélem, kérdező, ezen elgondolkodsz kicsit, mielőtt úgy döntesz, hogy rájuk hallgatsz.
2018. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
12-es szépen leírtad a lényeget. Rettenetesen elkeserítő látni ezt, hogy ilyen egysejtű szinten van a mai fiatalok nagyobbik része. Esküszöm, egy állat értelmesebb náluk.
2018. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!