Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostival elveszíteni gáz? 18/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostival elveszíteni gáz? 18/F

Figyelt kérdés
A szüzességet prostival elveszíteni. Szégyen?
2018. aug. 30. 11:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. Én sem vagyok különb, mint a kérdező.Magam is elkeseredett vagyok.
2018. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
10# nem az volt a célom, hogy valami kva egyedit mondjak, hanem az igazat.....
2018. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az
2018. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

12:

Én nem látok igazságot, csak reményt nyújtó (vagy próbáló) kegyes hazugságot. Eleinte én is bevettem, de utána ráébredtem az igazságra.

2018. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem megéri, én is prostival vesztettem el. A haverjaim leitattak, aztán befizettek egy kuplerájba. Szerencsém volt, egy tök szép, kedves csajt fogtam ki, leszopott, aztán jól megraktam előlről-hátulról is.


Amúgy tök önbizalomhiányos voltam, meg nem nagyon értettem szót a lányokkal, nem állítom azt, hogy ez megoldotta volna a problémát, de legalább megvolt az a tudat, hogy dugni én is tudok. Aztán úgy alakult, hogy fél évre rá összejöttem egy csajjal :)

2018. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg igaz hogy csak a külsőre megy mindenki. Nekem vannak olyan haverjaim akik úgymondd jól néznek ki. Az arcuk nem eldeformálódott mint az enyém. Nekik volt rengeteg kapcsolatuk. Párkapcsolat,illetve szexkapcsolat. És még a nők mondják hogy a belső a fontos. Ez csak egy hazugság. Én nem így látom. Sorozatos elutasításokba kerülök akár normális akár bunkó vagyok. Szóval ennyit erről.
2018. aug. 30. 13:21
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sokan csinálják, jobb mint szorongani, aki meg azt hiszi, hogy "légy tökösebb" az működik, annak fogalma sincs a valóságról. Nem így megy. Teljesen rendben van. Csak jól válogasd már a prostit.
2023. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!