Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után "normális",...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "normális", ha szex közben elkezd lankadni?

Figyelt kérdés

Nálunk a szex alapból elég hosszú, nyalás közben is végig áll, és az aktus első 30-40 percében is, de utána elkezd lankadni. Változó hogy mennyi idő után. Hozzáteszem hogy a szex nagyon jó, kívánom is a barátnőmet, viszont fizikai munkát végzek, estére nagyon fáradt vagyok, és sok a stressz is a munkahelyen. Mit lehet tenni, hogy végig kemény maradjon, mint az elején?

25F


2018. aug. 30. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csak orgazmus után normális a lankadás.
2018. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az 1.-nek igaza van, de te nem is attól lankadsz hogy nem kívánod, hanem valószínűleg a stressztől és a fáradságtól. Szóval azon kéne változtatni.
2018. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, mivel régebben nem volt ez, de most 2 ember munkáját végzem, 8-9 körül érek haza, akkor még vásárlás, ide oda elmenni, stb, 11-12 körül állunk neki, és már hulla fáradt vagyok.
2018. aug. 30. 18:32
 4/17 anonim ***** válasza:

Mindkét válaszolóval egyetértek.

Szedsz valamilyen gyógyszeres készítményt, ugyanis attól is lehet ?

Mindenesetre fordulj urólógushoz, ha ez rövid időn bellül nem változna.

2018. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
És modjuk reggel nem értek rá vagy másik időpontban amikor nem vagy fáradt?
2018. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63 év után.
2018. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
7-kor indulok, nem tudnék előbb kelni sajnos. Néha h magamtól felébredek és fel tudom keltenj a párom, akkor van munka előtt is szex. Azt meg nem akarom, hogy csak hétvégén legyen. Nem 50 évesek vagyunk.
2018. aug. 30. 18:43
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom forduljon urulógushoz, mert egy egész napos meló után, előjáték plusz 40 perc szex után elkezd puhulni? Na menjetek a pitsába. Ezeket is csak kis szűzfiúkák irogatják.
2018. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Már ne haragudj kérdező, de ki az, akinek 30-40 perc összesen nem elég az előjátékkal együtt? A párod sürgősen kezdjen el magához nyúlni, vagy ingerelnie a csiklóját együttlét közben.

Bakker ha nekem nőként majd 1 órán keresztül kéne szexelnem, hát rég kiszáradnék és fájna az együttlét. Nem csoda, hogy te meg lankadsz. Amúgy nyilván a lankadás élvezés után normális, de ha egyszer fáradt az ember, akkor fáradt. Akkor nem tud 1 órán át "töcskölni". Vagy majdnem egy órán keresztül, mert írod, hogy még hosszan nyalod is előtte. Nyugi, minden rendben van veled, de a barátnődnek nem ártana egy kicsit tényleg megismernie a saját testét és hogy mi hogy jó neki.

2018. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Priccolj hamarabb akkor.
2018. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!