Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után "normális",...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "normális", ha szex közben elkezd lankadni?

Figyelt kérdés

Nálunk a szex alapból elég hosszú, nyalás közben is végig áll, és az aktus első 30-40 percében is, de utána elkezd lankadni. Változó hogy mennyi idő után. Hozzáteszem hogy a szex nagyon jó, kívánom is a barátnőmet, viszont fizikai munkát végzek, estére nagyon fáradt vagyok, és sok a stressz is a munkahelyen. Mit lehet tenni, hogy végig kemény maradjon, mint az elején?

25F


2018. aug. 30. 18:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a 20 perces szex a normális.nem ti.
2018. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni, de nem azt kérdeztem, hogy hány percig szexeljek a párommal. És ne keverjük bele a páromat, hogy neki mit kellene magával csinálni. Mindenki el tudja dönteni, hogy mennyire hosszú menetet szeret. Mi a nagyon hosszút, szeretjük minél tovább élvezni egymást. Ha a páromnak, vagy nekem nem lenne így jó, akkor máshogy csinálnánk. Én sem szólom le azt, akinek az 5 perc az ideális.
2018. aug. 30. 23:04
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha a hosszút szeretitek álljon tovább a lőcs. Ennyi.
2018. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak ezt nem fogod fel kérdező, hogy jelen pillanatban a tested nem a hosszú menetre vágyik.

És mi lesz, ha majd családot terveztek? Elárulom. Nektek ilyen hozzáállással abszolút nem lesz nemi életetek gyerek mellett. Tudod ott már ilyenekre sajnos nem lesz idő.

2018. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Attól, mert szeretünk hosszan szexelni, vannak olyan helyzetek, amikor gyorsabban lerendezzük. Pl, ha indulás előtt egymásnak esünk, akkor nem fogunk 1-1.5 órán keresztül szexelni, mert már rég elkésünk mindenhonnan. Vagy pl a zuhanyzóban sem. Nyilán megy 10 perc alatt is a dolog. De vannak olyan esték, amikor szeretünk teljesen egymásra hangolódni, és sokáig, változatosan szexelni. Szerintem nincs ezzel semmi baj, attól még gyerek mellett is lesz szex, ettől sem félek, minden helyzezben meg tudjuk oldani. Lehet félreérthető voltam, hogy kizárólag ilyen hosszan vagyok hajlandó szexelni, de nem, és nem is ez volt a lényege a kérdésnek, hanem, hogy eddig nem volt probléma, de mióta 2 ember munkáját végzem el, stresszelek, hulla fáradt vagyok, alig alszom, azóta előfordul, hogy lankadok néha. Ettől még nem fogom megfosztani magunkat ezektől az estéktől, mert azt mondják, hogy a 20 perc a normális. Nem egy séma alapján kell mindenkinek szexelni. Nem minden nő és férfi egyforma. Mi egymásra találtunk ilyen téren is hálég.
2018. aug. 31. 13:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy akkor minek írtad ki ezt a kérdést? Neked is nyilvánvaló hogy fizikálisan nem bírod ezt most megvalósítani, mivel kimerült vagy. Vegyél be akkot egy fél kamagrát, bár szerintem az se jó megoldás, hogy egy alapból fáradt szervezetet gyógyszerrel mégtovább pörgetünk. Kicsit gondolkozz felnőtt fejjel.
2018. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy minek kérdeztél. A kérdésedre magad adtad meg a választ. Semmit nem tudsz tenni, ha fáradt vagy, kimerült vagy, hogy nem áll rendesen végig. Amíg ez a helyzet áll fenn, addig vagy marad a rövidebb együttlét, vagy elfogadod azt, hogy nem leszel végig kemény.
2018. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!