Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Üdvözletem hölgyeim! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdvözletem hölgyeim! Ti kerestek-e partnert úgy, hogy közben van állandó kapcsolatotok, viszont kevés az idôtök a keresgélésre?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hogyan vagy merre próbáltok keresgélni?
2018. szept. 4. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Ezt nem is értem, ha van kapcsolatom minek keresnék mellette másikat??

Hiszen van már.

22/N

2018. szept. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor olyanok ìrjanak, akik értik!
2018. szept. 4. 08:38
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Akik értik a kérdést, és a célközönség részei, azok meg nem bújják a GYIKot, mert nincs idejük.

29F

2018. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Tudjuk, hogy te szívesen a rendelkezésükre állnál, de az ilyen szánalmas kis pötsöket messze elkerülik!
2018. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Nincs rám írva hogy van pasim, így után, egyéb helyeken odajönnek. Baráti társaság. Mindig van min 2-4 pasim.
2018. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Eddig egy valaki beszélt öszintém, egyből le r.b.ncozták! Bár ő sem a kérdésre válaszolt. Nekem fontosak azok akik körbe vesznek, csak úgy nem fogom az időmet pazarolva , eljárogatva keresgélni , hátha összefutok valakivel majd egyszer. ( hozzáteszem nőként talán könnyebben is találsz ehhez partnert) Ja, és nekem elegendő egy megfelelő személy , akinek én is megfelelek ìgy
2018. szept. 4. 10:17
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Én igen. Szeretnék valakit, mert az élet úgy hozta...és már nem érdekelne, hogy ki mit szól hozzá.
2018. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok..elnyomtam de még be sem fejeztem:)


Konkrétan nem keresgélek, de ha megtalálnám, vagy megtalálna engem valaki akkor nem biztos, hogy haboznék. Egyenlőre nyitott szemmel járok..

2018. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy mire keresel partnert?Szexpartnerre gondolsz?


Akkor én válaszolok Neked: tartós kapcsolatom van, nem kerestem mellette partnert viszont találtam. Vagyis Ő talált rám, én meg belementem.

Nem volt ez persze ilyen egyszer, lelkileg sem, és egyszeri eset a történet.


Egyszerűen rám írt a facén - ahogy tucatjával a pasik, holott nyilvános a kapcsolati státuszom, nem kihívó a profilképem sem.


A fotója alapján már meghódított, átnéztem a profilját, és egy meglepően értelmes, szimpatikus pasit láttam.

Persze, lehet mondani,hogy ugyan nagyon értelmes lehet aki ilyen módon ismerkedik, de az volt, ez a későbbiek során bebizonyosodott.


Pár hónapig tartott a románc, egy kicsit kizökkentett az akkori lelkiválságomból, ami az alapja is volt annak,hogy a közelembe férkőzhetett.


Ha nincs időd a keresgélésre esetleg járj nyitott szemmel és csapj le a spontán lehetőségekre, ennyi.


Mondhatnám,hogy ne keresgélj, párkapcsolatban ez nem szép dolog, de Te tudod mit/miért teszel.

2018. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4. sor..."nem volt ez ilyen egyszerű.."
2018. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!