Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Üdvözletem hölgyeim! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdvözletem hölgyeim! Ti kerestek-e partnert úgy, hogy közben van állandó kapcsolatotok, viszont kevés az idôtök a keresgélésre?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hogyan vagy merre próbáltok keresgélni?
2018. szept. 4. 08:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

"az időmet pazarolva , eljárogatva keresgélni "

Nrm hát. Érthető. A legtöbb nethuszár ilyen. Nőnek nem kellesz, de elvárás az van. Rendelj egyet Ukrajnából. Persze csak akkor, ha simán gagyi pasi vagy, nem pedig csóró is emellett.

2018. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez nem egy szexpartnerkereső oldal. Dzerintem egyszerűbb ha fizetsz egy nőnek. Aki nem tud normális emberi kapcsolatot kialakítani annak bizony fizetni kell érte.
2018. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11 Remélem volt benned annyi gerinc, hogy elmondtad a pasidnak.
2018. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Suliba biztos halálra sz.pattak itt nêhány embert, mennyi okoska. Már tudja azt is hogy olcsó nethuszár vagyok! Ilyet nem ìrtam hogy nem fordìtanék időt , ha már lenne valaki akivel közös nevezőre jutnánk. Kicsit ütné azt a válaszom, amikor az első okoskának válaszoltam, nem akarok minden áron, bárkit megkapni. Azt meg sajnálom hogy gondok vannak fejetekbe és szerinted ugyan az valakit a megfelelő feltételekkel , (oda - visza) megtalállni , úgy hogy csak neki indulsz az éjszakának( megkeresni nincs időm ). A semmire sajnálnám az időt elvenni azoktól, akik mellettem vannak. Ezért keresek ( keresnék ) célzottan , kimondottan hozzám hasonló feltételekkel rendelkezők közt. Tudjátok okoskák , ennyire nagy nethuszár vagyok, hogy nem tudom hol érdemes . Utsó okoska! Szerinted ez partner keresés? Milyen lehet számodra egy randi!!? Jó ég
2018. szept. 5. 13:38
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia #7 válaszoló! Hasonló problémáid vannak, ha jól értem. Beszélgetünk kicsit? Nyugodtan ìrhatsz (ìrhat bárki ) üzenetet , normálisan! Okoskák ne!!!
2018. szept. 5. 14:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Gondolom mennyi üzenetet kaptál 😂
2018. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én szeretek hölgyek diszkrét szeretője lenni! ;)
2018. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!