Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindíg a kisfarkú a hibás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindíg a kisfarkú a hibás?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt a kérdéseket, meg amúgy kisfarkúként életbeli tapasztalataim is vannak...


Szóval volt itt több olyan kérdés, hogy "hogy szakítsak a barátommal? Nagyon kicsi a farka, nem élvezem vele a szexet", stb.


Erre mindenki, magukat nőknek valló válaszolók is azt írták, hogy találjon ki valamit, de nehogy elmondja az igazat...

Értem én, hogy ezt pont azért gondolják így, hogy ne alakítsanak ki benne komplexust.

De ha ez megtörténik vele, akkor mégis miért kéne óvni a komplexusoktól? Akkor ez a realáis, bizony ezzel is számolnia kell és vagy lesz komplexusa, vagy nem.

De ha lesz, akkor "jogosan".

Illetve most az komolyan jobb ha azt hiszem, én mint kisfarkú, dobott pasi (akit a mérete miatt dobtak), hogy nem a méretem, vagyis nem egy rajtam kivülálló hiba miatt dobtak, hanem a személyem miatt?

És sorra emiatt nem jönnek össze érthetetlen módon a hosszabb kapcsolatok? De senki nem mond semmi konkrétabbat... Komolyan éljek ebbe a tudatba, hogy velem és nem a farkammal, valamint a lánnyal/nővel van a gond?

Nincs jogom tudni, hogy Ő ilyen felszínes volt és csak a méretem miatt képes volt dobni, nem is mérlegelve az orál+segédeszköz lehetőségét (az ugye nem férfias és nem elég egy kapcsolatba)?


A másik tipusú kérdések pedig amiket látok, hogy "dobott a barátnőm mert kicsi a farkam, mit tegyek?"


Ilyenkor meg azt szokta írni mindenki, hogy biztos ez csak ürügy volt, a pasi a hibás,valami más baj volt vele, csak egyszerűbb volt erre fogni, amúgy sem dobna emiatt egy nő sem, hiszen ott a nyelved és ujjad, stb.

Vagyis a pasi hibáztatása folyik.


Szóval mi a helyzet ezekkel a dolgokkal?


2018. szept. 7. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Micsoda megindító történet.

[link]

2018. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hibás miért is lenne az?

Tökéletes ember nincs úgy ahogy a nő se az csak úgy gondolják, hogy ha már nekik valami nrm felel meg akkor mitsem törődve a másikkal eldobják és keresnek másikat!

Én nem is értem, hogy emberek, hogy tudnak ekkora problémát kreálni ebből!

Én egy percet és egy forintot se pazarlok el ilyen nőkre akkor már inkább a saját szórakoztatásomra fordítom ami legalább örömet okoz és nem elvárásokkal bombáz! D...gni meg lehet így is...

2018. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Na jó. Ezt most úgy fogom neked leírni, hogy nincs nagyszámú tapasztalatom (1 kezemen meg tudom számolni szexuális partnereim számát) és abból sosem volt problémám, hogy egy férfinek kisebb a mérete viszont az már okozott kellemetlen perceket, hogy nagyobb volt mint kellemes. Tehát nagyon kisfarkú férfival nem volt dolgom.

Egyik párom nagyon komplexusos emiatt. Mert az előttem lévő nője a mérete miatt dobta. (elvileg) Nekem semmi gondom nem volt a méretével, és erről sokáig nem is tudtam, csak azt, hogy folyton kérdezgeti milyen volt, élveztem-e stb.

Akkor megbeszéltem vele, hogy nem érzem kevésnek, és velem annyiból szerencséje van, hogy nekem nincs hüvelyi orgazmusom. De még nagyobb mérettel sem volt soha. Így nekem a csikló izgatás a nyerő technika, ahhoz meg nekem 8, hogy 12 cm-es vagy 18. Rávezettem arra, hogy attól mert nem egy lókolbász lóg a lába között még bőven lehet vele jó szex. Pl. minden finomkodás nélkül golyóig vághatja be a farkát, hogy csak úgy cuppog, minden finomkodás nélkül, mert nem fáj. Ellenben a szemem is fennakad az izgalomtól, mert én ezt élvezem, hogy ilyen szorosan lehetünk együtt és úgy dughat, mintha ütvefurró lenne, mert nem fog fájdalmat okozni, de annál több élvezetet. Élvezem, ahogy a puncimhoz nyomódik a teste, hogy a golyói a fenekem verik...

Elértem, hogy a méretéhez igazítsa a szexualitását, mert biza annak is megvan a maga előnye, hogy az ember vállalható mérettel születik. És ha megtanul bánni a farkával, akkor nincs mire szégyenkeznie, mert boldog perceket fog szerezni a partnerének.

Szóval én ezért nem érzem akkora tragédiának a "kis farok" problémakört. Egyszerűen meg kell találni a szexben azt, ahol ez előny, és akkor nem érzem semmivel sem kevesebbnek, mert 1-2 centivel rövidebb.


N

2018. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy mindig a Soros a hibás
2018. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

csak nem akarnak megsérteni ennyi az egész. Lehet ha egy nő a képedbe mondaná hogy egyszerűen képtelen vagy kielégíteni és túl kicsi vagy neki és ez így nem működhet, lehet olyan szinten kihat a későbbi életedre hogy több kapcsolatod nem is lesz, még akkor sem ha kifogsz olyat akinek nincs baja a méreteddel.


én pasasként az álszent hozzáállást utálom, amikor itt előadják a nők, hogy jó nekik a 13-14 is, meg ha kicsi akkor nyaljon jól, meg ott a műpénisz. Lehet így gondolja, de a többség nem. Nekem szerencsére nincs kicsi, de óriás sem, 18 cm, de két nő is megjegyezte hogy azért számít az ha valami 14 vagy 18, meg nem is a hossz ad élvezeti értéket nekik hanem a vastagság az "tölti ki" őket, meg feszíti.

Fiatal egészséges életerős nőnek meg ugyanúgy fontos a szex adta élvezet mint a férfinak.

Persze vannak kivételek akinek tényleg jó egy 12/3-as is de általánosságban nem. Meg akárhogy vesszük az sem normális szexuális élet ha műpénisz kell egy férfinek hogy kielégítsen egy nőt...normális értékrendű férfinek bele se férne ez.


Szerintem visszatérve az elejére, csak nem akarnak maradandó lelki sebeket okozni neked.

2018. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3. Tudod amit leírtál, az a legtöbb nőnek nem izgató hanem kifejezetten kínos.

De legalább illuzió romboló...


Elhiszem, hogy neked elég a 8 cm is, vagy hogy Te magad is ezt hiszed...

De a nők 90%-a ezzel közel sincs így.

Szerinted miért használnak dildót, azokat miért nem max. 10 cm-ig gyártják? Miért a legnagyobb méretekben a legkelendőbbek?

Ha egy nő nem is vesz dildót, akkor miért pont kígyóuborkát használ segédeszköznek?

2018. szept. 7. 18:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen nők felületesek, valójában halvány lila gőzük nincs a szexualitásról.

Nekem nőként van jó néhány évnyi és darabnyi tapasztalat a hátam mögött. Volt dolgom a 10-20 cm-ig terjedően. Soha nem az intim méreten múlott, hogy valakivel jó volt-e a szex. Akinek csak 10 cm körül volt, iszonyatosan imádtam a személyét, imádtam vele lenni és nagyon odaadó volt, istenien nyalt, orális szexel 3 perc alatt a csúcson voltam. Bár barátság extrákkal kapcsolat volt csak, de simán el tudtam volna képzelni komolyabbat is vele, akár hosszútávon. Akinek viszont 20 cm-es volt, na hát vele egyáltalán nem éreztem jól magam a szexben. Egyszerűen nem volt jó az ágyban.

És élveztem már el csak szimplán ujjazástól hüvelyi úton és egy-két ujj rövidebb és vékonyabb is, mint egy f..rok, szóval miről is beszélünk?:)

2018. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Szerinted miért használnak dildót, azokat miért nem max. 10 cm-ig gyártják? Miért a legnagyobb méretekben a legkelendőbbek?


Ha egy nő nem is vesz dildót, akkor miért pont kígyóuborkát használ segédeszköznek?"


Fogalmam sincs. Ehhez nem tudok mit hozzászólni, mert sosem volt még szexuális segédeszközöm. Ha csak az ujjaim és a férfi partnereim tesztrészeit nem vesszük annak.

Úgyhogy ehhez nem tudok hozzászólni.

2018. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Szerinted miért használnak dildót, azokat miért nem max. 10 cm-ig gyártják? Miért a legnagyobb méretekben a legkelendőbbek?"

Még egy saját tapasztalat nőként. Nekem van vibrátorom. Kettő is. Na, nem azért, mert telhetetlen vagyok, hanem mert az első, amit kaptam egyébként a páromtól, nos, az a tipikus nagy farokra méretezett vibrátor, kb. 20 cm hosszú, és 5 cm vastag, vagy lehet még picit hosszabb és vastagabb. És hogy miért kellett a másik? Azért, mert bakker túl nagy. Egyáltalán nem élveztem, nagyon sokat kellett tágítani, mire egyáltalán belém ment, de be sem fért teljesen. Ellenben a másik, amit utána rendeltünk, az olyan 15 cm hosszú és 3,5 cm vastag. Tökéletes!

2018. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szóval volt itt több olyan kérdés, hogy "hogy szakítsak a barátommal? Nagyon kicsi a farka, nem élvezem vele a szexet", stb.


Az ilyen kérdéseket a troll srácok írják ki, nem a csajok

2018. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!