Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők miért ítélik ezt el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért ítélik ezt el?

Figyelt kérdés

Sokan a nagy melleket szeretik, sokan a kerek feneket. Van akinek a nagy pénisz fontos, van akinek a magas és/vagy sportos test, de van aki csak a kék szeműekre bukik stb. Ez a testi jellemzők párválasztásnál előtérbe kerülnek (aki azt mondja hogy nem, az még magát is csak áltatja). Nyilván több tényező együttesen alakítja ki, hogy ki mennyire vonzó a szemünkben, és a belső is nagyon fontos.


Viszont vannak olyan dolgok, amik ismerkedésnél nem derülnek ki, csak majd később. Miért olyan sértő, ha valaki az ilyesmire rákérdez(?), vagy esetleg nem mondja el hogy neki milyen tetszik, de kér az adott testrészről egy képet?


Gondolok most a szeméremtestre. Nekem például az tetszik nagyon, ha a lánynak kimondottan nagy a csiklója. Mondhatjátok, hogy nem ez alapján kéne párt választani. Oké, nyilván nem ez a legfontosabb, de nekem van egy ilyen vágyam/perverzióm. AKkor én már ássam is el magam örökre? :-/



#adottság #felszínes előítélet
2018. szept. 12. 18:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem felszínes gondolkodás. Hanem tapasztalat más fiúk, férfiak részéről.

Hidd el a legtöbb lánynak nem a szex a legfontosabb, mert ha elmúlik a köd, kell vmi más, amire építeni tud.

2018. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem tapasztalat, hanem álltalánosítás, és rosszhiszemű feltételezés. Elvi hiba
2018. szept. 12. 19:58
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

Mindegy.

10ből 9 ilyen.

Te meg ne ezzel foglalkozz, hanem keress egy neked való lanyt!


Személy szerint ettől nem itélném el senkit, legalább őszinte, s nem csapja be a másikat!

2018. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként akkor az is altalánosítas, hogy nők elítelik. Mert nem minden nő itéli el. Vagy ha vkinek nem is tetszik, s megsértődik, az sem jelenti, hogy elítélné, csak neki nem jön be az ilyen témajú beszélgetés kezdeti időszakban!
2018. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A sajàt példàm:

Mindig magas, vékony pasik voltak az eseteim, a kék szem a hab volt a tortàn. Jàrtam 2 ilyen sràccal. Egyik 197cm volt.

A mostani pàrom 175cm. Mackós, van pocak is, idôsebb tôlem több mint 10 évvel, de olyan a kisugàrzàsa, hogy ahhh...

Ilyet soha senkinél nem éreztem azelôtt.

Mellette nagyon jó ember, szuper a szex, és a legjobb baràtom is egyben.

Tehàt ennyit a külsôségekrôl. Ha csak aztnéztem volna, soha nem jövünk össze, ezzel pedig egy szuper pasit, élményt és éveket veszítettem volna!

Hozzàteszem az elôttem lévô baràtnôi mind szôke, vékony testalkatú volt, én fekete és jó husis vagyok....!

2018. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy 15-ös , és a többiek is a bíztatással. Én is voltam olyan lányba fülig szerelmes, akiről előtte azt hittem nem is tetszik, meg nem az esetem.


De itt másról van szó. Akinek nincs semmi "perverziója" az nem ért meg.

2018. szept. 12. 20:29
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem bu.

De gondolj bele abba h egy olyan dolog alapjan akarsz szelektelni ami nem valtoztathato ergo serto a masikra nezve.

Masik.h ismerkedesi fazisba ilyet kersz a nok 99,9% el.fog utasitani

Miert?

Mert azt gondolja h neked a no csak arra kell h dugj

Ergo ez is serto ra nezve


Az ismerkedesnel majd ha felnosz rajosz majd h a szemelyiseg lesz a legfontosabb mert azzal elsz majd egyutt egy nem egy csikloval

2018. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"nem valtoztathato ergo serto a masikra nezve"


Miért, a szemszín , magasság az megválasztható, módosítható? Vagy akár a péniszméretet is említhetném. Ne álszenteskedjünk. A külső bizony fontos. A csúnyák mondják, h nem...

2018. szept. 12. 21:16
 19/24 anonim ***** válasza:

Megvan a magad véleménye. A kérdésre adtak választ. De egyikkel se ertesz egyet .

Meggyőzni nem is kell teged, de attól meg mások ugy gondják, ahogy leírták.

Miérte kaptál valaszt!

2018. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 he84 ***** válasza:
100%
Nem csak a csúnyák mondják, hogy a belső a fontosabb. Igenis a belső, a személyiség a legfontosabb, a kisugárzással együtt, na meg a külső fokozatosan kopik, öregszik. És még ott van az is, miután a nők szültek stb. Hallgass a többiekre, valóban nem jó a másik egyéb testrész mérete alapján válogatni, főleg azzal kezdeni nem, sok nő jogosan érzi ezt sértőnek, én is annak vélném. Nem esne jól neked se, ha egynő a péniszed méretéről érdeklődne és ha nem jön be neki, akkor elhajtana, vagy ugyanezt a szemszíned esetében mondjuk. Főleg ha még szimpi is neked az nő, akkor még jobban fájna. Adj esélyt mindenkinek és ne a méretei alapján válogass!
2018. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!