Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne izguljak fel edzésen?

Figyelt kérdés

Kempora járok, amiben ugye van földharc is. És hát egyedüli lányként elkerülhetetlen, hogy ne fiúval legyek, na meg amúgyis, forgás van, mindenki van mindenkivel legalább 1 menetet. De a lényeg, hogy sajnos sokszor nem tudok oda figyelni, mert felizgulok, amikor egy nekem szimpatikus sráccal vagyok. :D Főleg olyankor, amikor látom, érzem, hogy a srácnak is tetszik, hogy rajta ülök, fojtom, karfeszítést csinálok, és küzdök.. szerencsére kb 20-ból 2 sráccal vagyok csak így, de kicsit rossz, hogy nem tudok koncentrálni. Mit tegyek szerintetek? Veletek is fordult már elő ilyen, küzdősportolók?

Köszi a válaszokat :)



2018. szept. 15. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a küzdősportot űző nők totál bejönnek, és szerintem én is így járnék, bár én nem űzök ilyen jellegű sportot.

Talán az lehet a megoldás, hogy ellenfélként kezeld az illetőt. akit le kell győznöd. Vagy gondold azt, hogy ez a helyzet éles.

2018. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
A felizgulás jó dolog ne küzdj ellene. :D
2018. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mi lenne ha levezetnéd es szexelnél hogy utána tényleg tudj koncentrálni!
2018. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked meg mindig könnyebb. Ha az alattad fekvő pasinak ágaskodna.

De mit erzel bizseregsz, nedvesedsz?

Probáld meg azt kepzelni, hogy nem pasi, csak egy ellenfél. Plusz probálj meg találni vkit, akivel "kiéled" magad.

2018. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak annyit érzek, hogy bizsergek. Próbálkozom, köszönöm a tanácsokat. :) Ilyenkor is kiderül, hogy nem csak fizikailag kell ebben a sportban erősnek lenni, hanem agyban is, hogy ne figyeljek ilyen “marhaságokra”, hogy éppen egy szimpi srác van alattam...:D
2018. szept. 15. 21:01
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez már csak ilyen:)

Nagyobb baj lenne ha nem izgulnál fel. Elvégre mégsem vagy robot.

2018. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld ki valami migrivel, hogyha azalatt küzdenél akkor is így bizseregnéle.
2018. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A kempót sajnos nem tudtam sokáig folytatni, földharcig nem jutottam el, viszont jiu-jitsut csináltam, ott meg ugye elég hangsúlyos. Éés hát volt lány edzőtárs is, és én is hasonlókat éreztem, csak én fiúként :D Nem nagyon van mit tenni... Vagy bebeszéled magadnak, hogy nem tetszik, vagy összejössz egy fiúval, és akkor lehet, hogy ő már kevésbé fog izgatni. Vagy talán túl fiatal vagy még, és tombolnak a hormonjaid :)

26/F

2018. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sajnos találkoztam már “migrivel”, majdnem szükség is volt a kempo-tudásomra.

Igen, fiatal vagyok még, 21 éves, lehet azért is van ez :)

Köszi mindenkinek

2018. szept. 15. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
lehet nem kene bejelenteni, de asszem sikerult kivernem erre a kerdesre, pedig esku nem akartam:(
2018. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!