Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért logikátlan következte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért logikátlan következtetés, hogyha én a szűk puncit sokkal jobban szeretem a tágnál, akkor biztosan a lányok, nők is jobban szeretik a hosszú és vastag farkat a kicsinél és vékonynál?

Figyelt kérdés
2018. szept. 16. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem logikátlan.

Csak itt versenyt csinálnak abból, hogy ki mennyire hazudja azt, hogy szereti a kicsit.

Majd figyeld a válaszokat :D

2018. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Mert hülyeség

Attól h te valamit így meg úgy szeretsz

Nem jelenti azt hogy a nők jobban szeretik a vastag és hosszú péniszt


Már ezerszer leírtam de leírom most is

Nem vagyunk egyformák

Valakinek ez a jó van akinek amaz van akinek mind kettő

És ne álltalánosíts mert ahogy a nemiszervek milyensége úgy az emberek se egyformák mindenkinek más az igénye!

Ezért kell olyan párt vagy partnert találni akivel passzoltok minden téren!

2018. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ezzel a férfiak 99%-a így vsan ahogy én...
2018. szept. 16. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem veszed figyelembe, hogy a szűk relatív. A te vastagságodhoz képest nyilván azt szereted, ami kellőképpen "ráölel" a farkadra, viszont létezik olyan szűk, vagy annyira nehezen táguló hüvely is, ami neked sem tetszene, mert alig tudnád betuszkolni a péniszedet. Így lehet, hogy egy tágabb vagy könnyebben táguló hüvely másnak azért jobb, mert vastagabb a szerszáma, mint a tiéd. Egyediek ezek a dolgok. Ne felejtsd el, hogy ahogyan minden pénisz teljesen különböző, úgy minden hüvely is az.
2018. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább dugnál mint hogy ökörségeket írogatsz. Hány nőd volt? 0-nál több??
2018. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez tabutéma , öszinte valaszok nemigen lesznek. Persze hogy a nök a szép nagy szerszamot szeretik . ez olyan tema, mint a szerintetek megcsal a párom , mindenki szerint nem .

Vagy : miert nem kezdemenyez a pasi , valasz : kezdemenyezz te

Mintha ugyanazok az emberek irnanak folyton

Nekem szuk a huvelyem. Kitölt a minipenisz is de megis jobban kielegit a nagy

2018. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5.válaszolóval egyet értek.
2018. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért szereti a pasik 60+%-a az anált, hmm?

Amúgy még nem találkoztam túl szűk puncival, pedig teljesen átlagos 16.5 cm hosszú a farkam és ehhez arányosan vastag.

2018. szept. 16. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!