Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ahhoz ha a párotoknak eléggé biológiai irányultságú fétisei lennének pl izgatná őt ahogy pisiltek/kakiltok/pukiztok aktívan segítene a menzeszben pl cserélné a betétet tampont és tetszene neki ha terhesek lennétek nagy hassal?

Figyelt kérdés
Tetszene nektek egy ilyen pasi vagy nem? Miért?

2018. szept. 18. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem. Ezek az én dolgaim. Szükséges egy kis magán tér.

Betét? Kicseréli a bugyidban? Tampon? Felnyúl kihúzza es bedugja?

2018. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Az első kettő szerintem majdnem minden pasit izgat, a többi csak nagyon keveseket (kivéve a terhes szex, de az ugye csak akkor, ha ő az apa).
2018. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Egy ilyen pasival össze sem jönnék vagy úgy vágnám ki, hogy a lába nem éri a földet!!
2018. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
#2 Te hülye vagy...... miért izgatna ha egy nő kakil vagy fingik? És a férfiak nagy részét ez NEM izgatja. Maximum az aberrált barmokét.
2018. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Ez elsősorban nem biológiai irányultságú, hanem az intim szféra semmibe vétele, megsértése. Tudod, nem véletlen, hogy a wc-k ajtaja zárható belülről. Tampont és betétet cserélni pedig a nők saját maguknak tudnak a legjobban, ha más csinálja, úgy biztosan nem sikerül tökéletesen. Úgyhogy ezzel baromi sok kényelmetlenséget tudsz okozni egy nőnek még akkor is, ha esetleg engedne neked bizonyos dolgokat.

Úgyhogy fétis ide vagy oda, ez önzőség és tapintatlanság, ezek pedig nem épp vonzó tulajdonságok.

2018. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Pfujjj.
2018. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zuzu82 ***** válasza:
31%
fiukènt engem izgat a pisi/kaki, de egy csajnak biztos nem mondanàm el soha az èletbe.
2018. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 zsoaberdeen válasza:
Biztosan találsz magadnak olyan aberrált csajt aki rád kakil ès az arcodba szellent, sőt a használt tamponját neked adja karácsonyfadísznek. Olyan beteg emberek vannak, hogy csak na.
2018. szept. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Igaz, h nem nő vagyok, de olvastam a válaszokat, és tudnék mit hozzáfűzni a dologhoz. Engem a kaki-pisi dolog nem érdekel egyáltalán (persze volt már h a párom bejött pisilni mikor borotválkoztam, de teljesen közömbös volt)

Viszont amit tapasztalatból tudok, az az, h eddig az összes barátnőmmel szexeltünk amikor mensizett. Volt akivel rendszeresen, volt akivel csak 1-2 alkalommal. Szóval amiket itt írtak, az jó eséllyel csak terelés és azért tiltakoznak ilyen hevesen, mert bár nem lenne rossz dolog, hiszen köztudott, h mensi alatt sokkal kívánósabbak lesznek, de mivel rossz dologként tekintenek a vérzésre ezért egyfajta kettősség kavarog bennük, h jó is lenne, meg fúúúúj, dehogyis. Viszont tény, h előbb-utóbb mindegyik párom belement, és egy kivételtől eltekintve, tetszett is nekik a dolog. Volt olyan akit sokáig kellet puhítani, bizonygatni, h egyáltalán nem zavar a dolog, sőt ilyenkor teljesen más a feelingje is. A másik véglet pedig az volt, h majd megőrült a lány egy kis kényeztetésért, de nem merte felhozni, mert nem tudta, h mit szólnék hozzá. Persze engem nem zavart egy kis vér, oráloztam is nekik, szex is volt, és egyiküknek sem esett rosszul a dolog. Volt egy csajszi, akivel 6 évig voltunk együtt és vele rendszeresen szexeltünk akkor is, ha megvolt neki. Na neki, miután teljesen elmúltak a gátlásai a dologgal kapcsolatban, egy idő után én vettem ki a tamponját, majd raktam vissza egy másikat, ha végeztünk. Abban igaza van az előttem válaszolónak, h ezt a nők maguknak tudják legjobban megoldani, mondjuk a kivenni a tampont nem igazán lehet elrontani. A felhelyezés már más tészta. Viszont úgy volt, h az első pár alkalommal megfogta a kezemet, és irányította, h hogy csináljam, utána már magamtól is fel tudtam neki rakni. Mindig megkérdeztem, h jó e úgy és 1-2x volt, h igazítani kellett rajta. Betétet ugyan nem cseréltem még senkinek, de láttam, h hogy van a bugyin, mikor le-, és felvette szex előtt, illetve után. És nem hinném, h komoly szakértelmet igényelne, mert ahogy elnéztem a betét szárnyai miatt adva van, h hova kell tenni, mivele kell őket hajtani alulra így egyértelmű, h akkor van jó helyen, ha teljesen le lehet hajtani a szárnyakat. Nem egy nagy kaland szerintem, viszont nagyon bennsőséges és bizalmi dolog, ha megenhedi egy nő, h kivehesd, és visszarakhasd utána. Igazából még egy tök jó kis keretbe is foglalta az egészet, mert azzal, h kikerült a tampon elkezdődött a dolog, és azzal lett vége, h visszakerült egy másik. Igazából sokminden volt még ezzel kapcsolatban, de nem szeretnék megbotránkoztatni senkit, így nem is részletezem tovább, a lényeg az egészből annyi, h ilyenkor kb minden csajszi tiltakozik, viszont, ha ott lennének egy olyan szituban h nem zavarja a pasit, h vérzik, akkor biztosan valamilyen formában élnének a lehetőséggel, mondjuk ha a szex nem is, de egy kiadós nyalást úgy, h van bent tampon a legtöbben nem utasítanák el, sőt sokan igényelnék is néha mert teljesen más élmény érzés ilyenkor az egész.

Arrol meg nem is beszélve h sok esetben megváltozik a mensihez való hozzáállásuk is: sokkal nyugodtabbak kiegyensúlyozottabbak lesznek, és valakinek még a görcseit is enyhítette a szex. Szóval ennyit akartam hozzáfűzni a témához illetve még annyit, h a hölgyeknek nem kellene így felháborodni, elzárkózni (még ha ez csak duma is) mert nincs ebben semmi rossz számukra, ha a pasit nem taszítja!

30/f

2018. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megint te vagy? Volt már pukimensi kérdésed .
2018. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!