Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ahhoz ha a párotoknak eléggé biológiai irányultságú fétisei lennének pl izgatná őt ahogy pisiltek/kakiltok/pukiztok aktívan segítene a menzeszben pl cserélné a betétet tampont és tetszene neki ha terhesek lennétek nagy hassal?

Figyelt kérdés
Tetszene nektek egy ilyen pasi vagy nem? Miért?

2018. szept. 18. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

9: De, a tamponkivételt is el lehet rontani. Ha épp erős a vérzés és tele a tampon, nagyon nem mindegy, milyen szögből, milyen sebességgel, hogyan húzod ki, mert aztán simán összevérezed a lány bugyiját, nadrágját. A felhelyezés sem mindenkinek olyan egyszerű. Én pl. 6 nap alatt 5 féle tampont használok (mindenféle körülményektől meg a vérzés erősségétől függően) és mindet egy kicsit másképp kell jól felhelyezni. Más borítás, más vastagság, másképp "csavart" stb.

A betét sem mindig annyira könnyű dolog, mert a bugyitól függ, hogy mennyire kell előre vagy hátra tenni benne. Nekem van olyan bugyim, amiben a szárnyak elejét teljesen le sem tudod úgy hajtani, ahogy kéne, mert akkor túl hátulra kerülne a betét. Megmondom őszintén, néha még én is elrontom a pontos és kényelmes helyét, ha valamelyik ritkábban hordott bugyiba teszem. Mondjuk sokat már nem használok betétet, de azért néha jól jön.

No, és egyébként én halál ideges lennék, ha valaki a jól bevált rendszerembe bele akarna kontárkodni. Főleg ilyen intimitás meg fétis ürüggyel. Nekem ez nem intimitás, hanem felesleges körök, amivel az időmet rabolná a pasi, és a türelmemet tenné próbára.

A menstruáció alatti szex pedig... Én spec nem szeretem a vér szagát szex közben, de azt a jellegzetes, összetéveszthetetlen csúszósságát sem. Még csak nem is arról van szó, hogy undorodnék tőle, mert nem undorodom, hanem egyszerűen lelomboz, nem kellemes, nem izgató. (A nyalás meg önmagában nekem nem pálya, azt se menstruáció alatt nem kívánom csak úgy magában, sem máskor.)

Úgyhogy én meg ennyit akartam hozzáfűzni a válaszodhoz. 35N

2018. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Jó, ezt Te nyilván jobban tudod, hiszen a Te életed szerves részei ezek a dolgok, nekem csak alkalmi "extrák". Nem tudom jól érzem e az üzenet hangvételéből, de olyan érzésem van, mintha kötekedésből írtál volna. Figyu: a csajszi nem cifrázta így meg: egyféle tampont használt, mindig ugyanolyat. Az a probléma amit felvázoltál több fajta tampon más más módon történő felhelyezéséről nem helytálló az esetünkben.

A kivétellel kapcsolatban meg annyit, h írtam h szex előtt vettem ki, vagyis se nadrág, se bugyi nem volt a közelben amire vigyázni kellett volna. Sőt, még nagyon húzkodni sem kellett, mert mire odakerültünk már eléggé fel volt izgulva, így kb magától kicsusszant.


A betétre írtam, h nem volt tapasztalatom vele, csak szerintem probléma nélkül meg tudnám oldani... Vagy esetleg annyira lenézel engem, h azt gondolod, h egy 12 éves kislány a csöpp bugyijába be tudja rakni a betétet, akkor én egy felnőtt nőébe ne tudnám?! Köszi, kedves vagy! ;)


Biztosan ki mered jelenteni azt, h soha semmilyen körülmények közt senkinek nem engednéd?! Amúgy a 3. bekezdést olvasva, (meg már a tamponkivétes, bugyis eszmefuttatás óta) kezdem azt érezni, h nem egyről beszélünk. Én ezeket a dolgokat a szexen belüli momentumokként értettem, nem pedig úgy h pl haza jön melóból, megy cserélgetni én meg ott lebzselek, h "én hagy, én hagy".... Már csak h tisztázzuk, mert azért van némi különbség a két szitu között. Vagy nem tudom, szerinted az időrablás, és a türelmeddel való játszadozás, ha előjáték közben a pasi kihúzza a tamponodat? (Nyilvánvalóan az engedélyeddel!) Jó a visszarakás szex után már más kérdés, de ha valakivel már 6 éve együtt élsz, akkor ne mond már, h egy ilyen miatt felkapnád a vizet?!


Amit a menstruáció alatti szexről írtál, azt teljesen megértem. Mármimt, ha rád ilyen lelombozó hatással van azzal nyilván nem lehet mit kezdeni. Teljesen át tudom érezni, én az análszexel kapcsolatban vagyok így. Bár ennek ellenére volt akinek a kedvéért megtettem. Hatalmas erőfeszítésembe, és összpontosításomba került, h ne lankadjak le, de mivel szerettem annyira a partnerem és láttam rajta, h mennyire fontos ez neki, így összeszedtem magam és tettem amit kellett. És Te, szexeltél már a mensid alatt vagy pedig csak sztereotípiákból kiindulva írtad róla a dolgokat? Mert szex alatt nem is érezni a vér szagát, esetleg akkor miután kivettem, jah, meg nyalásnál persze, bár azt nem tudom, h a nő abból mennyit érez...


A nyalás meg... hát, ha így állsz hozzá, akkor így, bár nem is tudod mit veszítesz. Gondolom vagy nem nyaltak még ki rendesen, vagy pedig volt valami rossz élményed vele kapcsolatban... Szerintem butaság ilyen szinten elhatárolódni a dolgoktól, mert így sok jó dologtól fosztod meg magad! (És ezt most nem csak a szexualitásra értem) Amúgy nekem meg ez a vesszőparipám! A legjobban a nyalást szeretem a szexualitáson belül. Nem érdekel, ha nincs szex, nem is kell viszonozni sem az orált, de ha nem nyalhatok, na az már gáz! Képes vagyok órák hosszát eljátszadozni odalent, és ha fizikailag nem is feltétlenül, de lelkileg tökéletesen kielégülök tőle. Nincs is annáll nagyobb élmény, mint a szeretett nő ágyékában munkálkodni, és érezni szinte 0 távolságból, h egyre inkább elönti a forróság, ahogy egyre jobban megfeszülnek az izmai.... És a végén mikor elmegy, és felemeli a csípőjét a combjaiba kapaszkodva visszahúzni, és még egy kis rádást intézek, ekkorra már ütemesen megfeszül, majd elernyed a teste és amikor mar végképp nem bírja tovább felhúz magához, és teljesen elernyed, és még hosszú percekig félájultan liheg, miközben a fejem a mellkasán (nem a mellein, hanem a kettő között!!) van és csak hallgatom a szívverését. Na nekem ez kb egy újjászületéssel ér fel.. Amúgy mindegy is, akkor ezek szerint Te ezt úgysem értheted... :(

De nálam ez az egy dolog van amihez ragaszkodom. Volt már olyan partnerem, aki nem... nem az, h nem szerette, hanem inkább nem nagyon tudott mit kezdeni a helyzettel, amikor nyalták, így azt gondolta tök jól megvan nélküle. De ő legalább nem zárkózott el a dologtól ilyen mereven, és szép lassan sikerült lebontani a gátlásait, és elkezdte végre élvezni a dolgot....


Na mindegy, asszem picit eltértem a tárgytól, úgyhogy ezt itt most be is fejezem.

2018. szept. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12: Nem kötekszem, hanem próbálnám észrevetetni veled, hogy nem minden nő egyforma, és attól, hogy egy-két nővel tapasztaltál valamit, meg ugye vannak meggyőződéseid, még nem kell így magyarázni nekünk olyanról, amit mi jobban tudunk, mert mi éljük át, mi menedzseljük hónapról hónapra. A hozzáállásunk is egyedi, van aki tudja ezt szexualizálni, másokat hidegen hagy vagy egyenesen taszít. Az pedig, hogy itt "marketingeled", nem feltétlenül jön át pozitívan, inkább olyan rádumálós taszítósan.

És mint az előbb írtam, a tampon pakolászást nem mindenki tudja szexualizálni. És nem is kell pusztán azért, mert pár pasi izgul rá. Nekem ez nem izgató és nem akarom a tampont játékszernek sem használni. És mivel menstruáció alatt nem szexelek, így nincs is mikor hülyéskedni vele szex előtt.

A betétnél nem tudom mit nem értesz azon, hogy nem mindegy hova kerül a bugyiban. Ha túl elöl van, az sem jó, ha túl hátra kerül, az sem. Ezt pedig te kívülről nem tudod megítélni, hogy adott bugyi hogyan fekszik fel a nő alfelére és így hova is kéne pontosan tenni a betétet. Sokszor még a varrások sem adnak sok támpontot, mert ahány fazon, ahány gyártó, annyiféle bugyi. És elhiheted, a 12 éves kislánynak sem sikerül mindig jól berakni a betétet. Utána meg csak feszeng az ember, ha valami nem oké.

Én bizony érzem a vér szagát, elég jellegzetes. De persze lehet, hogy túl jó a szaglásom. Vagy neked rossz.

A nyalás meg nekem kevés, nem a csiklóm ingerlése az, amitől ütős orgazmusom lesz. És olyan jól ismerem és irányítom a testem, hogy bár akkor is el tudok élvezni, ha valami nem elég élvezetes, de ennek nem sok értelmét látom, mert az ilyen orgazmus nem igazán jó. Nem olyan kielégítő, hogy megérje a belefeccölt energiát. Hiába tartasz nekem kiselőadást a nyalásról, attól nem változik meg a testem és nem fog élvezetessé válni számára az, ami alapból csak egy lagymatag valami. És ez a része nálam nem a pasin múlik.

Egyébként ez a stílus gáz, amikor előadod, hogy te jobban tudod mi a jó nekem. Nem tudom mit veszítek? De tudom: semmit. Te vagy az, aki veszítesz a hozzám hasonló nőkkel, ha összekerülsz velük, mert ha beledöglesz sem tudod megváltoztatni a másik testét a saját vesszőparipádhoz. Nem mindenki ugyanott és ugyannyira érzékeny. Nehogy már elvitasd tőlem azt, hogy tisztában vagyok a saját testemmel meg a vágyaimmal.

2018. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!