Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvesztettem a szűzességem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a szűzességem és nagyon fájt. Azóta kétszer voltam együtt a párommal és mind a kétszer fájt. Mennyi idő mire kitágul a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok együtt a párommal. Sok az előjáték és felizgulok rendesen. Teljesen nedves vagyok mégis nagyon fáj a szex. Csak lovaglópózba tudom csinálni. Amikor behatol az nagyon fáj, ha már bennem van csak az fáj ha mozog. Nagyon türelmes és figyelmes. Mi lehet s gond, mennyi idő mire kitágulok? Tényleg nagyon szűk vagyok (még a tampon is fájt, ezért nem is használok) a párom mérete pedig nagyobb az átlagosnál.

2018. szept. 19. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Pszichés probléma? Nem lehet, hogy rágörcsölsz?


Egyébként nincs ilyen, hogy "kitágulsz". Az érzéshez idővel hozzászoksz, de nem lesz tágabb a hüvelyed csak az izgalmi állapotban és az aktus ideje alatt.. :)

2018. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De elegge ragorcsolok. Van olyan hogy valakinek nem megy a szex? Es vegig faj?
2018. szept. 19. 20:15
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, vaginizmusnak hívják, de itt egyszerűen csak az a baj, hogy nem lazulsz el. Igyatok előtte alkoholt, főleg te, az segít ellazulni, az első pozitív élmény után már könnyebben megy.
2018. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megérkeztünk..


Igen van ilyen.

Ha gondolod írd meg mitől félsz, milyen gátlásaid vannak a szexualitásoddal/testeddel/pároddal kapcsolatban. (ha kényelmetlennek érzed leírni akkor bátran írj privátot) Nagyon szívesen meghallgatlak és amennyiben tudok segítségedre leszek:)

2018. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem 6-7. alkalom után nem fájt. Azt gondoltam, hogy örökké fájni fog, de ez nem igaz. Én is teljesen rástresszeltem ezekre, és azért nem ment.

Amikor jobban kívánod a szexet, akkor csináljátok. Kezdeményezz.

Ja, és nekem is fájt mikor felhelyeztem a tampont, de miután megszűnt szex közben, ez is elmúlt. :)

2018. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem is iszonyúan fájt az első alkalom (1 év petting után veszítettem el), azt hittem, szétszakadok, pedig mindig lassan kezdtük, sokáig simogatott, izgatott, nagyon nedves voltam. Aztán fél évnek kellett eltelnie, mire elkezdtem rájönni, hogyan élvezem, 1,5 év kellett ahhoz, hogy szex közben is el tudjak menni: megfelelő ritmus, gyorsaság és simogatnom kell magam közben, és a póz is fontos. Nem mindenki élvezi ugyanabban a pózban. Fontos, hogy egymásra tudjatok hangolódni, engedd el magad, mondd el közben nyugodtan, hogyan jó és azt is, hogyan nem jó, mert csak így tudtok előrelépni. Legyél türelmes, megéri. :)
2018. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!