Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokkal idősebb férfi akarhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal idősebb férfi akarhat komoly kapcsolatot egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés

Nyilván ez az adott férfitól és nőtől függ, de érdekelnek a vélemények.

A komoly kapcsolat alatt azt is értem, hogy a férfi gyereket és családot szeretne már.

Sok közös van bennük, a múltjukban, és hasonlóan gondolkodnak a jövőről is. De van köztük csaknem 14 év különbség.

Megoldható ez, vagy felesleges időpazarlás?



2018. szept. 23. 14:38
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Áruld már el kedves akárki, aki az utolsó kettő hozzászólást írta, hogy mire alapozod a buta tini kijelentésedet?


Egyébként a többieknek köszi az eddigieket!

Eléggé megoszlanak a vélemények minden szempontból.

2018. szept. 23. 18:44
 12/34 anonim ***** válasza:
45%
#11: Olvasd el a kérdést mint kívülálló,és talán rájössz
2018. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
64%

30-as férfiak nem feltétlen olyan komolyak.

A férfiak szerintem nem úgy mennek bele a kapcsolatba, hogy ezt meg ezt akarom, és nagyon komolyan. És nem is csak az érdekli őket. Hogy mi lehet a kapcsolatból, azaz mit érdemes egyáltalán "akarni" tőle, az menet közben derül ki.

A 14 év nem sok, (csak annak, aki még túl fiatal) és minden megoldható.

Hogy meddig tart a kapcsolat (mondhatni: mennyire komoly) az inkább a kevésbé tapasztalt félen múlik, főleg ha azt sem tudja még miről szól, és hogyan működik az egész.

2018. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
A kérdésben az szerepel, hogy a férfi lassan családot, gyereket szeretne. Hosszú kapcsolatok híve úgymond egyébként. A kérdés az, hogy mennyire reális ez a családosdi egy fiatalabb (ráadásul jelenleg szűz) nővel.
2018. szept. 24. 14:19
 15/34 anonim ***** válasza:
74%

Ez főleg a lány korától függ. Mondjuk 20 évesen nem kéne 34 évesekkel randizni. Ebben a korban legyen első a tanulás. De persze vannak kivételek, meg lehet próbálni, nem biztos, hogy csak kihasznál.

De gondolj bele (nem tudom a korod, csak tippelek), ha 25 évesen szülnél neki, ő 39 lenne. Mire felnőne a(z első) gyereketek, 60 éves lenne az apja. És ez nem túl idealis. Hidd el, tudom, miről beszélek. Nálunk idén apa 61 lesz, én 21, gyerekkoromban osztálytársakkal beszéltünk, szinte mindig nekem volt a legidősebb az apukám. Bár én 3. gyerek vagyok, tesóim 10-12 évvel idősebbek nálam.

2018. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
23%
Butavtinik nem mi vagyunk hanem te ,ha nem jössz ŕá erre magadtól!!
2018. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
73%

15!

"Ebben a korban legyen első a tanulás. "

Szóval egy 20 éves ne randizzon senkivel? Vagy csak 34 évessel ne? Ha 22 évessel randizik, az nem káros a tanulásra?


Nem azt mondtam, hogy jó dolog 34 évessel randizni, de a te érveid nem igazán állnak szilárd lábakon.

2018. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
24%

16-os :)

Persze nem randizásra gondoltam, hanem az adott szituációra, amit a kérdező vázolt, ami szerint "a férfi már gyereket és családot szeretne". Nem az ellen vagyok, hogy egy lány fiatalon legyen anya, mert ennek is megvan az előnye, viszont ebben az esetben valószínüleg a férj tartaná el a kérdezőt (akinek, mondom még egyszer, nem tudom a korát, szóval csak tippelek)/ha olyan 20-34 éves felállásról beszélünk/. És szerintem egyáltalán nem jó, ha egy nő csak a férjére támaszkodik. Bármi történhet vele és akkor ott marad egyedül, esetleg gyerekkel a nyakán, úgy, hogy nincs semmi szakmája/diplomája. Persze, szülés után is el lehet menni tanulni, de ez megint olyan, hogy a nő 9 hónapig hordja a gyereket, addig, ismétlem, bármi történhet a párjával. Szép dolog azt mondani, hogy a férfinek szüljük a gyereket, de mégis magunk vagyunk, eleve ne szüljön az, akinek nincs saját maga által kialakított egszisztenciája. Ez a véleményem egyebként teljes mértekben független a partner korától, se egy 34 évesnek se egy 25 évesnek ne szüljön az a nő, aki nem lenne képes saját lábon állni. Igaz, nem "kell" tanulni 20 évesen sem, dolgozhat McDonald'szban is, csak legyen mihez nyúlnia segítség nélkül.


Kérdező, még szűz, tehát arra tippelek, hogy 19-23 év között vagy. Te már kész lennél megállapodni? Így, hogy még nincs is igazán tapasztalatod? Nem azt mondom, hogy kihasználna téged, de nincs még tapasztalatod, ellenben neki van.

Az nem biztos, hogy "defektes" az a férfi, aki fiatalabbal kezd, legalábbis ha eddig vele egykorú barátnői voltak, akkor mondhatjuk, hogy "a szerelemben nem számít a kor", és csak "véletlen", hogy ilyem fiatal vagy. Ám vannak azok a pasik, akiknek direkt az ilyen fiatalok kellenek, akár hosszabb kapcsolatra is, mert van ezekben egy felsőbbrendűség érzet, jobban tudják alakítani őket vagy a korukbeli nőkhöz nem érzik magukat elégnek stb.

Azon gondolkoztál, hogy a családod mit szól majd? Szüleid hány évesek? Ezt csak azért, mert ha mondjuk viszonylag fiatalook, 40 körüliek, kkor ők korban jóval közelebb lennenek a Te párodhoz, ami nekem elég abszurdnak tűnik Szintúgy, majdnem elég fiatal vagy ahhoz, hogy a férfi egy fiatalkori balesetének az eredménye legyél.

Ja, és amúgy a férfiak átlagéletkora kevesebb a nőkenél, ami önmagaban semmit nem kell jelentenie, csak halkan megjegyzem, 14 évnél az se elhanyagolható.


Ez az én véleményem, az én álláspontom szerint a 10 év is sok, afölött pedig elfogadhatatlan a korkülönbség, de vannak ellenpéldák, úgyhogy te tudod.

2018. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
31%

#18, Baromság... Kapásból fel tudok sorolni 4-5 férfi barátomat és ismerősömet, akik 35-45 közötti fiatalos, egészséges normális férfiak. A barátnőik/feleségeik 20-24 között vannak, mind jól működő kapcsolat. Egyáltalán semmi kényszer nincs gyerekre, vagy szülésre. Csak ha úgy érzi a pár. Sosem értettem minek elsietni ...


Egy férfi kortalan 25-45 éves koráig, így teljesen normális ha fiatal barátnőik vannak. A férfi délceg fenyő, és jól áll neki akár az őszülő halánték vagy pár ránc.

2018. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
32%
#19: Én is fel tudok sorolni 4-5 alkoholistát, mégsem normális az alkoholizmus. Na,ez pont olyan példa,mint a tiéd.
2018. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!