Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokkal idősebb férfi akarhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal idősebb férfi akarhat komoly kapcsolatot egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés

Nyilván ez az adott férfitól és nőtől függ, de érdekelnek a vélemények.

A komoly kapcsolat alatt azt is értem, hogy a férfi gyereket és családot szeretne már.

Sok közös van bennük, a múltjukban, és hasonlóan gondolkodnak a jövőről is. De van köztük csaknem 14 év különbség.

Megoldható ez, vagy felesleges időpazarlás?



2018. szept. 23. 14:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
27%

Hú micsoda brilliáns érv, egy alkoholistát hasonlítani a 36 éves cimbimhez, akinek 24 éves barátnője van már több éve.


Nagyon fáj elismerni, hogy a férfiak kortalanok ilyen idősen. A társaságunkban van 25-28-30-36 éves férfi, és meg nem mondanánd ki hány éves.


A kor nem számít, ha jól működő kapcsolatról van szó. Maximum a lúzereknek fáj ez, akiknek nem jött össze az élet, esetleg a femináciknak, akik bosszút esküdtek a férfiak ellen, mert ketyeg a biológiai bomba 30 felett.

2018. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
66%

Több kapcsolatom volt jelentős korkülönbséggel.

Első házasság Feleség-én=3 év

Második ...Feleség-én=15 év

Barátnő-én=19 év

48 éves koromben 24 éves barátnőm volt.

Kedveltem a fiatalabb nők társaságát, de volt teljesen egykorúval is kapcsolatom. Ma is megnézek egy csinos, értelmes, kedves fiatal nőt.

F/60

2018. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor majd jól lepontoznak, hogy te pedó sugar daddy alkoholista vagy :d
2018. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
25%

Igen, de nem jellemző! Nagyon izgató egy fiatal lány! Nem olyan mint a felesége otthon! A 14 év egyébként nem túl sok különbség! Az a kérdés, hogy hány évesek vagytok most?

Ha Te 13, és a srác 27, akkor sok. Ha Te 27, és a srác 41, akkor már nem olyan sok!


De minek őrizgetted a szüzességed ilyen sokáig? :-)

2018. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
34%

A kérdésed alapján egy konkrét személyre gondolsz!

Hogy az adott pasi mit szeretne azt mi nem tudhatjuk! De az én ismerőseim között volt már ilyen sikeres kapcsolat!

2018. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
58%

A pasi szerintem magát és téged is be akarja csapni. Ha tényleg család és gyerekekre vágyna, akkor nem egy szűz lánynak udvarolna. Gondolom te is láttál már sok olyan embert, aki úgy kezd egy mondatot, hogy "de szeretnék..." és utána teljesen az ellenkezőjét csinálja.

Sokan vannak így, azt mondják amit szerintük mondani kellene nekik, de nem úgy cselekednek.


Nincs azzal baj, ha fiatal vagy szűz vagy, viszont ha a pasi főleg azért udvarol mert fiatal vagy (vagy mert tudja, hogy szűz), akkor egyszerűen gerjed a dologra, hogy ő a tapasztalt és majd ő jól megmutatja mitől döglik a légy. Klasszikus pasi fantázia.

2018. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
51%

Persze. Szüleim között 17 év van. Nekem is volt kapcsolatom 15 év különbséggel. Nem volt gond a kor.

A kérdést viszont nem értem. A férfitől kell megkérdezni, komolyan gondolja-e.

Én nőként nem mennék bele, hogy rögtön velem akarjon családot, de te tudod.

2018. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
41%
Akarhat komolyat, igen.
2018. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
51%

Akarhat, persze.

Én akarnék, ha tetszik a lány.

2018. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
27%
Nincs semmi rossz benne, mindkettonek elonyere lehet...a lanynak van mit tanuljon (gondolkodas,viselkedes,tapasztalat) a ferfinak meg az elonye hogy tugya formazni amilyenek szeretne.Es mind ez jo mindenkinek. 38F
2018. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!