Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben zavar a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben zavar a barátnőm haja de nem akarja felkötni. Mit tegyek? Lányok, ti hajatok szexnél hogy van? Párotokat nem zavarja?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú neki. Mindig odalóg. Volt már olyan hogy véletlenül húztam neki ő meg olyankor nyafog.
2018. okt. 14. 00:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig lóg, néha meg kell igazítani, de ettől csak még jobban beindulunk.
2018. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én általában felszoktam kötni

21/l

2018. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Közepesen hosszú, de ez csak engem zavar közben. :D Viszont így se szoktam felkötni, mert a csatt nyom, a copf pedig szorít és amúgy se tesz jót a fejbőrömnek vagy az aktus miatt úgyis szétesne copf.
2018. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Orál előtt mindig felkötöm a hajam, de mikor csinálom neki, azt veszem észre, hogy kiszedi a hajgumit a hajamból és utána összefogja a saját kezével.. :D


Beszélj vele egy kicsit komolyabban, hogy ez téged zavar.

2018. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!