Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy 44 éves elvált férfivel. Két éve nem volt szexuális kapcsolata, csak önkielégítés. Eddig kétszer feküdtünk le, de mindkétszer lelankadt neki menet közben, csinálhattam bármit, nem állt fel újra... Mikor kézzel elégítem ki, akkor nem lankad le, el tud menni... azt állítja, hogy utánanézett, biztos azért van, mert nem szexelt jóideje, a maszturbáláahoz szokott hozzá, és olyankor teljesen más ingerek érik, mint szex közben. Vagy lehet, hogy velem van a baj? Alapvetően a vékony nőket szereti, és én nem vagyok az... viszont látom és érzem, hogy kb. fél perc csókolózástól, vagy néha akár csak a nézésemtől is felaáll neki. El vagyok keseredve :( Mit tehetnék?
2018. okt. 15. 00:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj. Csak visszakell szoknia a szexhez!

Kitartás!

2018. okt. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor csináld neki kézzel, ha az megy jól. És szép lassan más majd később. Először kis száj talán néha.
2018. okt. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon elvette az önbizalmát, és értsd jól de nagy felelősség van rajtad.. Igen, ha szeretnéd akkor szoktasd vissza de nem tudom mit szeretnél tőle, de szerintem a lelkét símogasd nagyon, össze lehet törve a sok bizonytalanságtól. Ha biztonságban érzi magát akkor fog tudni teljesíteni. És 39 f...
2018. okt. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak verjed neki!!De te ettől még nem fogsz elélvezni!!Ő legalább kinyalja a puncidat??????
2018. okt. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
puhapö cs, dobd ki
2018. okt. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tegnap este megint megpróbálkoztunk, félúton lelankadt... :( Kicsivel később kézzel próbáltam, úgy sikerült keménynek maradnia, el is ment... Nem értem :( Azt mondta, elmegy orvoshoz.
2018. okt. 16. 08:07
 7/13 anonim ***** válasza:
De miért azt erőltetitek ami nem megy épp?? miért nem azt ami megy és.örültök?
2018. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt most nem is értem, ne haragudj. Olyan ostoba dolog az, hogy nem akarunk csak kézzel-szájjal örömet okozni egymásnak, és megpróbáltuk harmadjára is? Nem a tizenötödik nekifutásunk volt, csak a harmadik.
2018. okt. 16. 13:12
 9/13 A kérdező kommentje:
November 16-ra kapott időpontot :/
2018. okt. 17. 17:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy az nem megy most neki, mert nemmahhoz van szokva, akkor időt lehetne szánni a gyakorlásra. És azért is jó, ha azt csináljátok ami megy, mert az öröm lenne nem stressz és dráma. És próbálhatnád utána szájjal egy ideig. Vagy punciba csaknpicit betenni, hogy szokja aztán nem úgu befejezni. De ezt se egyből egy ideig csak azt kéne ami megy.


Az orvos ha felír neki valami gyógyszert azzal elégedett leszel?

2018. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!