Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy 44 éves elvált férfivel. Két éve nem volt szexuális kapcsolata, csak önkielégítés. Eddig kétszer feküdtünk le, de mindkétszer lelankadt neki menet közben, csinálhattam bármit, nem állt fel újra... Mikor kézzel elégítem ki, akkor nem lankad le, el tud menni... azt állítja, hogy utánanézett, biztos azért van, mert nem szexelt jóideje, a maszturbáláahoz szokott hozzá, és olyankor teljesen más ingerek érik, mint szex közben. Vagy lehet, hogy velem van a baj? Alapvetően a vékony nőket szereti, és én nem vagyok az... viszont látom és érzem, hogy kb. fél perc csókolózástól, vagy néha akár csak a nézésemtől is felaáll neki. El vagyok keseredve :( Mit tehetnék?
2018. okt. 15. 00:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem én akartam, én türelmes vagyok, így kis kielégít. Ő éli meg ezt hatalmas tragédiaként, már az első után azt mondta, hogy szerinte az elmúlt 2 év miatt van, de ő bizony elmegy orvoshoz, ha ez még egyszer előfordul, mert soha nem volt ilyen vele, és ez mennyire gáz meg égő, főleg, hogy végre olyan nő van vele, aki viszonozza a szeretetét. Nyilván nekem sem ideális, jó lenne rendesen szexelni, de nem én küldtem orvoshoz, én vártam volna még ezzel.
2018. okt. 17. 20:02
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg ezt próbáld, hogy azt csinálni ami öröm. És megerősíti az önbizalmát Ha kiveréshez van szokva és az megy csináljátok azt és csak pici mást és egyre többet. Hozzászoktatni máshoz.


És te is kérd, hogy csinálja kézzel szájjal ami neked jó, hogy neked is öröm legyen így is a szex.


Ez az út.

2018. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Csináljuk azóta is egymásnak kézzel, szájjal. Sajnos egyre többször fordul elő, hogy már ahhoz sem elég kemény. :/ Sajnálom nagyon, mert maga alatt van teljesen, azt mondja, hogy nagyon-nagyon kíván, és szenved, plusz tudja, hogy nekem is rossz. Mondjuk én egyelőre elvagyok így, mert tényleg erőn felül megtesz mindent, hogy kielégüljek. Én is próbálkozom, de nem mindig megy, szóval lelkileg engem is megvisel. :/
2018. okt. 24. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!