Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs több alkalmi szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több alkalmi szex?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy egy olyan világban, ahol már fél évszázada van fogamzásgátlás, és a szex már nagyrészben rég az örömszerzésről szól, miért van az, hogy fiatalok tömegei boldogtalanok azért, mert nem jutnak elég szexhez. Őszintén leírom a saját példámat: húszas éveim közepén járó srác vagyok. Eddigi életemben nagyon kevés (10 alatti) alkalommal szexeltem. Ma már eljutottam oda, hogy a hiány olyan mértékűre nőtt az életemben, hogy egyszerűen bármit csinálok, semmi nem elégít ki igazán. Nem tudok koncentrálni a tanulásra, nem érdekel a sport, emberek között se érzem magam annyira jól. Tudva tudom, hogy ha sikerülne rendszeresen kielégítenem ezt az igényt, akkor nagyságrendekkel magasabb energiaszintre kerülnék. Tudom azt is, hogy nem vagyok ezzel egyedül, sőt, még a lányoknak is vannak ilyen "kiéhezett" időszakaik.


Ennek ellenére, bár mindannyian hallgatólagosan vágyunk rá, mindannyian úgy teszünk, mintha nem lenne semmi baj, és jól meglennénk. Miért csináljuk ezt? Mit kockáztatnánk? Én speciel lábimádó vagyok. Ez annyit tesz, hogy ha egy lány lábaival játszhatnék fél órát, az nekem olyan kielégülést jelentene, mint egy szexuális együttlét. A lány részéről ebben 0 kockázat lenne, hiszen nem hatolnék belé. Miért nem tud úgy működni a világ, hogy ha egy nekem tetsző lánynak őszintén elmondom, hogy nagyon csinosnak tartom és negyed óráig imádnám a lábait, akkor ő ennek eleget tenne és mennénk mindketten a dolgunkra több életenergiával, mint amennyi a találkozásunk előtt volt? Gyerekkoromtól fogva ösztönösen vágyom erre, de ez persze csak az én példám. Mitől félnek az emberek ennyire? Miért jó az, hogy fiatalok tömegesen letargikusak emiatt? Tudom, mert köztük élek. Látom más korombelieken is, hogy zavarja őket ez. Én nem értem.


2018. okt. 16. 21:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha végre megtörölted a szemeid a sírás után, akkor talán embereld meg magad és próbálj meg épkézláb ember módjára ismerkedni.
2018. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ha sikerült elélvezned attól, hogy leírtad, hogy szerinted milyen szar ember vagyok, akkor írhatnál valami olyat is, ami válaszol az általam feltett kérdésekre. Leírtam felvetéseket. Miért olyan nagy elvárás, hogy kapjak rájuk értelmes választ? Teljesen racionális dolgokat írtam.
2018. okt. 16. 22:22
 3/28 anonim ***** válasza:
56%

Én teljesen megertelek kérdező. Habár neked a kívánságod a lábimádás, nekem pl az ha talalkozhatnék egy bizonyos rendszerességgel egy nővel akit vihetnék ide oda egy kis egyuttletert cserébe. Sajnos mindenki úgy gondolkodik hogy csak komoly kapcsolatban lehet szexelni. Pedig egy lázában is meg lehet bízni a másikban sőt én elvárnám.

25/F

2018. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Mégis milyen felvetéseket írtál le? Mégis mi a francról beszélsz? Ez semmi más, csak rinyálás.

Szerinted nem létezik a világon alkalmi szex? Vagyis várj... te nem is szexet akarsz.. hanem csak negyed órára “imádni” egy általad tetsző lány lábát. Most akkor TE magad egyaltan tudod miről szól a kérdésed? Arról beszélsz, hogy miért ne lehetne .. hiszem semmi kockázat nincs ebben. Mégis miben nincs kockázat? Az egyalkalmas szexben egy vadidegennel? Valóban ugy hangzik mint ami 0 kockázattal bír.

De valóban tényleg teljesen racionális gondolat az, hogy az aki neked tetszik, azzal te csettintésre azt csinálj amit akarsz, akkor és amikor te akarod, legyen ez csak például az, hogy negyed órat a lábait kenyezteted. Szerinted ebbe a másik félnek nincs beleszólása? De van.. sőt még talán szerinted is van.. Viszont elárulok egy naaagy titkot.

Kölcsönös szimpátia alapján létezik alkalmi szex! :) Ha meg többet akarsz, akkor mint mondtam, szedd össze magad és ismerkedj épkézláb ember módjára. :)

2018. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát én speciel nem vagyok letargikus.

Sokan nagyon boldogok kapcsolatban a szexel. Sokan egy csomó egyéjszakáson "átestek" már. Sokaknak meg szexkapcsolata van.

100%od fogamzásgátlás nincs is. Plusz az alkalmi szex nagyban növeli a nemi betegségek számát...

Hát ha odamész egy ismeretlen lányhoz ezzel a lábdolgoddal, elég fuŕan nézne. Miért is lenne neki jó, ha TE a élvezel? Honnan tudhatja bárki, hogy nem mész tovább? (Mondjuk engem nem zavarna egy jó kis lábmasszázs.

2018. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert a nőkbe beletáplálja a társadalom, hogy aki élvezetet keres és több emberrel létesít szexuális kapcsolatot az elítélendő dolgot csinál.. és csak az legalizálja a testi kapcsolatokat ha lelkileg is kötődnek ahhoz akikkel szexuális kapcsolatot létesítenek.


nézd meg, pl a nők maguk is úgy beszélnek egy csak szexet kereső férfiről, hogy az csak kihasználni akarja őket, amely vélemény persze részben a férfiak felelőssége is, hiszen sokan tényleg nem jutnak el odáig, hogy egy szexkapcsolatban orgazmusig nyalják a nőt, vagy hogy a nőnek orgazmusáig húzzák az aktust, vagyis az érzelmeken alapuló kapcsolat sok esetben egy biztosíték mondván ha szeret akkor figyel rám és tesz érte, hogy nekem is jó legyen.. ami persze sokszor egy illúzió marad.


egyébként én a szexuális edukáció hiányának tudom be azt, hogy az emberek nem elég nyitottak szexuálisan.

2018. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 StevenUp ***** válasza:
95%

Egy nő had döntse már el hogy az orrod alá dugja e a lábát vagy nem.. az ő teste azt tesz vele amit akar

A nő nem csak annak lett teremtve hogy a lúzer pasik játèkszere legyen.

Nem fontos a szex ezt csak a balekok mesélik be hogy emiatt romlik le a teljesítményük hogy lehessen mást hibáztatni, valami mögé elbújni hogy miért vagyunk luzerek.

Elárulok neked valamit: az a nő aki szexelni akar az szexelni fog

És az a pasi aki szexelni akar az szexelni fog

Az más kérdés hogy a filléres életedet sok nő nem tolerálja és szerinted magasra teszik a mércét holott csak nem dugnak ők se szánalból senkivel :D


Ne tárgyiasitsd a nőket mert a kérdésed alapján a legtöbb nőben több ész és több tartás van mint benned valaha is lehet :D

2018. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Mégis milyen felvetéseket írtál le? Mégis mi a francról beszélsz?"


Arról beszélek, és az a feltevés, hogy ha a szex kölcsönösen örömet okoz, és eljutottunk oda a technikában, hogy már nincs valódi kockázata, akkor miért nem csináljuk gyakrabban.



"te nem is szexet akarsz.. hanem csak negyed órára “imádni” egy általad tetsző lány lábát. Most akkor TE magad egyaltan tudod miről szól a kérdésed?"


Én speciel a lábimádásnak éppúgy örülnék, mint a szexnek. Számomra mindegy. A szexnek is több fajtája van. Egy átlag férfit a kézi vagy orális izgatás, de akár a petting is boldoggá tesz.



"Arról beszélsz, hogy miért ne lehetne .. hiszem semmi kockázat nincs ebben. Mégis miben nincs kockázat? Az egyalkalmas szexben egy vadidegennel? Valóban ugy hangzik mint ami 0 kockázattal bír."


Miért, egy egyéjszakás kaland nem ez? Másfelől nem csak szexelni lehet, hanem azt is, amit én írtam. Vagy pl. kölcsönös kézi izgatás élvezésig. Abban mi a kockázat?



"De valóban tényleg teljesen racionális gondolat az, hogy az aki neked tetszik, azzal te csettintésre azt csinálj amit akarsz, akkor és amikor te akarod,"


Nem "csettintésre". Mikor írtam ilyet, nem tudsz olvasni? Arról beszélek, hogy lehetne olyan világban is élni, ahol nyitottabbak az emberek, és egy ilyen leszólításra nem ilyen nyárspolgári bigott módon reagálnának, mint te itt, hanem vagy udvarias elutasítás, vagy jó esetben (ha megvan a szimpátia) beleegyezés lenne. De nem rendőrség kihívása lenne, meg megbotránkozás, hanem ezt mindenki annak kezelhetné, ami: egy viszonylag gyakran felmerülő igénynek, aminek egy másik személy tehet eleget. Kész. Mit kell ezt annyira túlmisztifikálni?



"Kölcsönös szimpátia alapján létezik alkalmi szex! :)"



Létezik, de rohadt nehéz összehozni. Én amellett érvelek, hogy lazítani kéne ezen. Nyugat-eu.-ban kicsit előrébb járnak már e téren (is). Egyszerűen nem értem, miért nem létesítünk több testi kapcsolatot egymással, amikor kimutatható, hogy az emberek többsége vágyik többre, és a fiatalok magányosabbak, mint valaha.

2018. okt. 16. 23:11
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz kérdező? Ébredj fel ember!
2018. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"Hát én speciel nem vagyok letargikus."


Mivel nő vagy. Úgy könnyebb.


"Sokan egy csomó egyéjszakáson "átestek" már. Sokaknak meg szexkapcsolata van."


Sokan meg nem. Sokaknak meg nincs. Ne a nőismerőseid tapasztalataiból indulj ki. Átlagostól felfelé egy nő bármikor juthat egyéjszakáshoz. Naná, hogy van ilyen élményük. Átlagos férfiként ugyanez k**va nehéz, ha hiszed, ha nem.


"Hát ha odamész egy ismeretlen lányhoz ezzel a lábdolgoddal, elég fuŕan nézne. Miért is lenne neki jó, ha TE a élvezel?"


A lányok szeretik ezt, tapasztalatból tudom. A talp nagyon érzékeny, már egy jó lábmasszázs is tud erotikus lenni, hát még, ha nyelvvel csinálják.


De egyébként pont arról beszélek, hogy már önmagában abban is van öröm, hogy örömet okozok valakinek (persze ha szimpatikus az illető). A szopás is ilyen, a legtöbb lány csak azért vállalja, mert tudja, hogy a másiknak jó, magától nem csinálná. Miért ne lehetne segíteni a másikon, kvázi "jótékonyságból"? Ha nálam van egy gomb, ami a másiknak élvezetet okoz, nekem meg semmi károm nem lesz belőle, miért ne nyomjam meg?



"Honnan tudhatja bárki, hogy nem mész tovább? (Mondjuk engem nem zavarna egy jó kis lábmasszázs."


Na látod :) Onnan, hogy nem. Miért mennék tovább? Miért kell abból kiindulni, hogy a férfi visszaél a helyzettel? A férfi sem vadállat, egy normális ember nem vetemedik nemi erőszakra. (Aki meg igen, annak tökmindegy, az egy más helyzetben is megpróbálkozna). Amúgy meg látom, hogy még nem volt dolgod lábimádóval, ugyanis rájuk pont az a jellemző, hogy a szokásosnál jobban tisztelik a nőt egy ilyen aktusnál, hiszen magának ennek a fétisnek a hátterében van egy alárendelődésre, nőimádásra való hajlam.

2018. okt. 16. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!