Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs több alkalmi szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több alkalmi szex?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy egy olyan világban, ahol már fél évszázada van fogamzásgátlás, és a szex már nagyrészben rég az örömszerzésről szól, miért van az, hogy fiatalok tömegei boldogtalanok azért, mert nem jutnak elég szexhez. Őszintén leírom a saját példámat: húszas éveim közepén járó srác vagyok. Eddigi életemben nagyon kevés (10 alatti) alkalommal szexeltem. Ma már eljutottam oda, hogy a hiány olyan mértékűre nőtt az életemben, hogy egyszerűen bármit csinálok, semmi nem elégít ki igazán. Nem tudok koncentrálni a tanulásra, nem érdekel a sport, emberek között se érzem magam annyira jól. Tudva tudom, hogy ha sikerülne rendszeresen kielégítenem ezt az igényt, akkor nagyságrendekkel magasabb energiaszintre kerülnék. Tudom azt is, hogy nem vagyok ezzel egyedül, sőt, még a lányoknak is vannak ilyen "kiéhezett" időszakaik.


Ennek ellenére, bár mindannyian hallgatólagosan vágyunk rá, mindannyian úgy teszünk, mintha nem lenne semmi baj, és jól meglennénk. Miért csináljuk ezt? Mit kockáztatnánk? Én speciel lábimádó vagyok. Ez annyit tesz, hogy ha egy lány lábaival játszhatnék fél órát, az nekem olyan kielégülést jelentene, mint egy szexuális együttlét. A lány részéről ebben 0 kockázat lenne, hiszen nem hatolnék belé. Miért nem tud úgy működni a világ, hogy ha egy nekem tetsző lánynak őszintén elmondom, hogy nagyon csinosnak tartom és negyed óráig imádnám a lábait, akkor ő ennek eleget tenne és mennénk mindketten a dolgunkra több életenergiával, mint amennyi a találkozásunk előtt volt? Gyerekkoromtól fogva ösztönösen vágyom erre, de ez persze csak az én példám. Mitől félnek az emberek ennyire? Miért jó az, hogy fiatalok tömegesen letargikusak emiatt? Tudom, mert köztük élek. Látom más korombelieken is, hogy zavarja őket ez. Én nem értem.


2018. okt. 16. 21:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Egy nő azzal szexel akinek a világképe rendbe van. Az a vonzó aki magabiztos. Te nem vagy az.

Ez az oka barátom. Szedd össze magad.

2018. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

már megint te vagy 0 kockázat?


Egy lány akkor fekszik veled össze, ha ő kíván téged. Ha nem fekszik veled össze, akkor ő téged nem kíván és magyarázhatsz bármit a "nincs behatolásról", de te sem engeded meg meleg nagypapáknak, hogy csak úgy oda jöjjenek hozzád és rád verjék, mert nem gerjedsz rájuk. A lány sem gerjed rád. Mi ebben a nehéz felfogni???


Ha meg ennyire ki vagy éhezve, egy alkalmi faszverés semmit nem old meg. Neked kapcsolat kell

2018. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%

normál embernek bizalom kell ehhez. én nem tudnék lefeküdni egy olyannal, akit nem ismerek és bízok benne 100%-osan. az olyan ember lehet, bántana is (sőt, biztosan), mivel nem érez irántam se szeretetet, se tiszteletet, semmit. szóval nőként marha kockázatos dolog kiszolgáltatni az életünk egy nagyon intim dolgát egy vadidegennek kvázi.

mondjuk elpszichopatásodtunk, szóval semmi sem meglepő ma már.

2018. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

19: Hát ez az, teljesen jogos :)



"Mi rossz van a lábszexben? Semmi. Az hogy úgy viselkedsz, hogy ezt a nőnek amúgy kötelessége lenne elviselni, meg nem hatolnál belé, tehát király lenne mikden szempontból. Ömm, szóval negyedóráig lábszexelsz vele... és ő? Ő mit kap tőled?"


Azt, hogy kényeztetik a lábát és királynőnek érezheti magát. Próbáld ki, imádni fogod. Eddig mindenki szerette, akinek csináltam.


"Ezek után nehogy azt mond, hogy nem vagy önző. Mert az vagy. Ezért nincs senkid."


Lóf**zt. Azért nincs senkim, mert veled ellentétben én nem vagyok nő, és nem elég kitennem a lábam az utcára, hogy leszólítgassanak. Tudod, drága, nekünk TENNI is kell érte. És általában elutasítanak. Kérdezd meg akármelyik pasit. Aztán van, aki ebbe egyszerűen belefárad egy idő után és szarni kezd az egészre, mert elege van. Próbálnád csak ki, egy hónapig se bírnád ki pasitestben.


A másik, hogy nem vagyok önző, simán megadnám ezért cserébe a nőnek, amit kér, bármi is legyen az. Nem értem, hol ebben az önzőség.


"Én nő vagyok, és sok szexkapcsolatom volt."


Gratulálok, fantasztikus érdem, hogy nőnek születtél, és elég füttyentened a szexért. Meg vagy dicsérve.

2018. okt. 19. 12:02
 25/28 A kérdező kommentje:

"te sem engeded meg meleg nagypapáknak, hogy csak úgy oda jöjjenek hozzád és rád verjék, mert nem gerjedsz rájuk."


Jó, ezt mondjuk el tudom fogadni ellenérvként. Csak azért vannak fokozatok... én nem vagyok meleg nagypapa. Egy átlagosan kinéző srác vagyok, nem valami girnyó geek-et kell elképzelni. Sportos vagyok, átlagos a magasságom, átlagos a testsúlyom, nem nézek ki rosszul. Egyszerűen nem volt szerencsém, leépítették az önbizalmam, összeszedtem pár sérülést. Most meg ott tartok, hogy leszarok mindent, mert élni sincs kedvem, amíg azt nem érzem, hogy érek annyit, mint bárki más, akinek kapcsolata van, és kedvére kefél, amennyit akar. Hogy is hihetném azt, hogy egyenértékű vagyok azokkal, akiknél ez már évek óta nem téma, és annyit szexeltek már eddig, hogy ha most elkezdeném és minden nap csinálnám, akkor is 5 év lenne, mire behoznám őket?


"Ha meg ennyire ki vagy éhezve, egy alkalmi faszverés semmit nem old meg. Neked kapcsolat kell"


Teljesen egyetértek. Végre egy intelligens ember, aki túllát a dühömön.

2018. okt. 19. 12:06
 26/28 anonim ***** válasza:
Én sem találok, 16 évesen kicsit nehez..es mindenki messze lakik
2018. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Majd akkor térjünk erre vissza, ha 26 évesen se találsz...
2018. okt. 25. 15:50
 28/28 anonim ***** válasza:
Egy ne a gyikbol indulj ki itt sokan nőnek adják ki magukat kettő barátom ki.ul igazad van három hogy erre épül anyagi haszonszerzes okán a szorakoztatoipar
2019. júl. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!