Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs több alkalmi szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több alkalmi szex?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy egy olyan világban, ahol már fél évszázada van fogamzásgátlás, és a szex már nagyrészben rég az örömszerzésről szól, miért van az, hogy fiatalok tömegei boldogtalanok azért, mert nem jutnak elég szexhez. Őszintén leírom a saját példámat: húszas éveim közepén járó srác vagyok. Eddigi életemben nagyon kevés (10 alatti) alkalommal szexeltem. Ma már eljutottam oda, hogy a hiány olyan mértékűre nőtt az életemben, hogy egyszerűen bármit csinálok, semmi nem elégít ki igazán. Nem tudok koncentrálni a tanulásra, nem érdekel a sport, emberek között se érzem magam annyira jól. Tudva tudom, hogy ha sikerülne rendszeresen kielégítenem ezt az igényt, akkor nagyságrendekkel magasabb energiaszintre kerülnék. Tudom azt is, hogy nem vagyok ezzel egyedül, sőt, még a lányoknak is vannak ilyen "kiéhezett" időszakaik.


Ennek ellenére, bár mindannyian hallgatólagosan vágyunk rá, mindannyian úgy teszünk, mintha nem lenne semmi baj, és jól meglennénk. Miért csináljuk ezt? Mit kockáztatnánk? Én speciel lábimádó vagyok. Ez annyit tesz, hogy ha egy lány lábaival játszhatnék fél órát, az nekem olyan kielégülést jelentene, mint egy szexuális együttlét. A lány részéről ebben 0 kockázat lenne, hiszen nem hatolnék belé. Miért nem tud úgy működni a világ, hogy ha egy nekem tetsző lánynak őszintén elmondom, hogy nagyon csinosnak tartom és negyed óráig imádnám a lábait, akkor ő ennek eleget tenne és mennénk mindketten a dolgunkra több életenergiával, mint amennyi a találkozásunk előtt volt? Gyerekkoromtól fogva ösztönösen vágyom erre, de ez persze csak az én példám. Mitől félnek az emberek ennyire? Miért jó az, hogy fiatalok tömegesen letargikusak emiatt? Tudom, mert köztük élek. Látom más korombelieken is, hogy zavarja őket ez. Én nem értem.


2018. okt. 16. 21:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy vki azt mondja egy nő könnyen jut szexkapcsolathoz, de vhogy kimarad az a rész, hogy ahoz pasi is kell. Egyértelmű, hogy nem azzal fognak ágybabújni, ki nem imponál nekik. S elég különböző ízlésüek a nő is, szóval elég sok pasinak van esélye. Ha nem ül es nyavalyog. Hanem megprobálja "meghódítani" a nőket! (Már amelyiket lehet.)
2018. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem nőismerőseimből indultam ki. Ők legtöbben kapcsolatban vannak, s kielégítő a szexualis életük. Pont, hogy srácokat tudok, akik rettentő sok csajt "megdugtak" már!
2018. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

"Egy nő had döntse már el hogy az orrod alá dugja e a lábát vagy nem.. az ő teste azt tesz vele amit akar"


Döntse. De miért ne lehetne nyitottabb rá. Jelenleg kb. beszélni is tilos róla. Beszédes ez a nyárspolgári megbotránkozás, ami ez alatt a kérdés alatt is született.



"A nő nem csak annak lett teremtve hogy a lúzer pasik játèkszere legyen."


Miért lúzer az a pasi, aki egy olyan életszakaszban van, hogy épp nem megy neki az ismerkedés? Nekem is volt barátnőm, akkor remekül elvoltam. Foglalkoztunk egymás igényeivel. Csak ezek ritka hegycsúcsok, amikre b***ott sok szívás árán lehet csak feljutni, és nagy mázli kell hozzá.


Nézzük már ezt kicsit tisztábban! Van egy szelep, kb. kamaszkortól (nekem jóval régebb óta, de ez az én történetem). Ez a szelep az életenergia kb. kiapadhatatlan forrása. Nem véletlen, hogy a szex ennyire előtérben van, azzal reklámoznak mindent, arról szól a filmek és zenék fele. Ez hajtja az embert. Amikor a szelepet meg tudjuk nyitni, akkor elárasztanak a boldogsághormonok, javul a közérzetünk, javul az egészségünk, javul az önbecsülésünk, minden. Amikor nem, akkor frusztráltak, idegesek, letargikusak leszünk.


Amikor már van kapcsolat, és esélyt ad egymásnak két ember, akkor hirtelen rohadt jó minden, mert rendszeresen megnyílik a szelep. De amíg nincs, addig rohadt rossz. Kérdésem, hogy ha pusztán a szelep megnyitása ennyire javítja az emberek közérzetét, akkor miért kötjük annyira szigorú feltételekhez? Minden férfi tudja, mennyi ámításon, csalódáson, illúziókeltésen meg lelki hercehurcán kell átvergődni, mire egy nyamvadt szexet sikerül összehozni. Értem, hogy rohadt jó dolog a párkapcsolat, meg nincs annál jobb, mikor elmélyítjük, és úgy szexelünk, de ha ennyi feltételt szabnak egymásnak az emberek, és ilyen nehéz egymásra találni tartós kapcsolatra, akkor miért miért nem érjük be addig is kevesebbel, vagyis csak a szexszel? Ha már egyszer az arra való igény napi szinten jelentkezik? Most ez olyan, mintha mindenkinek állandóan sajogna a háta, de senki nem engedné, hogy valaki megmasszírozza, kivéve azt az esetet, ha az illetővel állandóan és hosszú távú jelleggel együtt akar élni. Nem lenne egyszerűbb megegyezni abban, hogy inkább masszírozzuk meg egymásnak, hiszen a hátfájás ott van, azzal kell kezdeni valamit, és akik akarják, azok ezt tegyék is állandóvá?



"Nem fontos a szex ezt csak a balekok mesélik be hogy emiatt romlik le a teljesítményük hogy lehessen mást hibáztatni,"


Kár veled vitatkoznom, nem vagy vitaképes. Persze, nem fontos a szex. Nyilván véletlen, hogy a fiatalok fél élete a párkeresésről szól, és gimi közepétől állandóan ezt keresik. Meg hogy egész iparágak épülnek rá. Vagy álszent vagy, vagy ostoba. Bármelyik is, nem lesz sok eredménye a vitánknak.



"Elárulok neked valamit: az a nő aki szexelni akar az szexelni fog"


Tény.


"És az a pasi aki szexelni akar az szexelni fog"


Lóf**zt. Két esetben igaz ez mindig: ha nagyon lejjebb adja, amiből az következik, hogy át fog verni egy nőt, aki komoly kapcsolatra vágyik, vagy ha fizetőshöz megy. De "tisztán" nem juthat hozzá amikor akar, úgy, mint egy nő.


"Az más kérdés hogy a filléres életedet sok nő nem tolerálja és szerinted magasra teszik a mércét holott csak nem dugnak ők se szánalból senkivel :D"


Pedig igen, mert anyád is megtette édesapáddal, te vagy itt rá nekünk az élő bizonyíték.



"Ne tárgyiasitsd a nőket mert a kérdésed alapján a legtöbb nőben több ész és több tartás van mint benned valaha is lehet :D"


Haha, láttál már te kiéhezett nőt? Elmondjam, miért van bennük több "tartás"? Mert nem munkál bennük a tesztoszteron. Tudom, hogy nagyon kényelmes mutogatni, meg megbélyegezni, de az az igazság, hogy a nők tűréshatára valójában kisebb. Nincsenek próbára téve, nem hajtja úgy őket a vérük, mint minket. Akit meg igen, az valóban csettintésre talál férfit. Értelmetlen az összehasonlítás. Kb. mintha egy etióp gyereknek mondanád te, a jól táplált nyugati, hogy nincs benne tartás, mert csak a kaján jár az esze. Nem egyszer hallottam már nőt siránkozni, hogy képzeljük el, fél éve nem szexelt, meg hogy nem fogja apácaként élni az életét csak azért, mert nem jön el a "nagy ő", hát álljon meg a menet, na. Mulatságos az ilyesmit hallgatni. Úgy állítják be, mintha ez pusztán választás kérdése lenne. Mondjuk nekik tényleg az. Ők akkor szexelnek, amikor akarnak, mi legfeljebb akkor, amikor lehetőségünk van rá.

2018. okt. 16. 23:40
 14/28 A kérdező kommentje:

#11:


Mert olyan nehéz találni valakit, aki imponál nekik, ugye? Nőként elég felmenni egy társkeresőre, vagy egy egyetemi körbe, bárhova. Lesz jelentkező, annyi a dolga, hogy válogasson.


"S elég különböző ízlésüek a nő is, szóval elég sok pasinak van esélye."


Hát ez nagyon politikailag korrekten hangzik, csak kár, hogy nem igaz. Ideálokat kerget mindenki.


"Hanem megprobálja "meghódítani" a nőket! (Már amelyiket lehet.)"


Na, hát pont erről van szó. Azt lehet, aki hagyja magát. Csak elismered, a végén, hogy igazam van :D


"Pont, hogy srácokat tudok, akik rettentő sok csajt "megdugtak" már!"


Biztos vagyok benne, hogy nekem is van a környezetemben, aki ezt hiszi rólam. Nem kell mindent elhinni. Ha egy srác őszinte, akkor tizedannyi esélye se lesz a csajoknál. Azonkívül meg lehet, hogy igaz, de a srácok töredéke ilyen, hidd el nekem. Nagyon kevés az, aki nőzabáló. A legtöbb általában frusztrált és akkor egyensúlyozódik ki, amikor rendszeres szexhez jut. Csak nem látod, mert senki nem mutatja. Én se. Amikor emberek között vagyok, nyilván nem erről beszélek, meg nem mutatom ki semmilyen szinten. Hülye is lennék. Egy képmutatás az egész társadalom. De ettől még a probléma fennáll.

2018. okt. 16. 23:48
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmi nem jó, bárki bármit ír! Szerintem inkább probálkozz tovább vhol, ahol szexet is találsz!!!!

Én pl qrvára nem vágynék alkalmi szexre.

2018. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem nem jó, csak vitába szállok azzal, akivel nem értek egyet. A 6-os válaszoló pl. rohadt jó és pontos választ írt.
2018. okt. 17. 00:18
 17/28 anonim ***** válasza:

6os, olyat irt, ami neked megfelel. De attól még nem lesz biztosan igaz.

Na mindegy. Inkabb keress egy csajt!

2018. okt. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. 23 éves vagyok, mérnök-informatikus szakos a BME-n. Volt egy 2 éves kapcsolatom. Már 2,5 éve nincs sem alkalmi sem állandó kapcsolatom. Nappalin tanulok, mellette 4 órában programozok egy cégnél és heti 5 ször járok kondizni meló után. Szóval nem csak szexből áll az élet. Soha nem sopánkodtam hanem ha valamit el akartam érni akkor tettem érte. Most pénzt keresek és karriert építek.


Amikor csajozni akartam nem a GYK-n irogattam hanem olyan társaságba jártam ahol voltak nők, mindenfélék, alkalmai kapcsolatra kaphatók is bőven.


Javaslom neked is hogy emeld fe a segged a gép elől és kezd el élni.

2018. okt. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének nemibetegségek,és lenne 100%-os fogamzásgátlás,akkor biztos,hogy egész nap dugnának az emberek,akkor ki dolgozna?:D
2018. okt. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Mintha elvárnád, hogy a nő azonnal ugorjon, ha neked lábszexre van szükséged. És fel vagy háborodva, miért nem teszi.

Mi rossz van a lábszexben? Semmi. Az hogy úgy viselkedsz, hogy ezt a nőnek amúgy kötelessége lenne elviselni, meg nem hatolnál belé, tehát király lenne mikden szempontból. Ömm, szóval negyedóráig lábszexelsz vele... és ő? Ő mit kap tőled?

Ezek után nehogy azt mond, hogy nem vagy önző. Mert az vagy. Ezért nincs senkid.


Én nő vagyok, és sok szexkapcsolatom volt. A nők is szeretik a szexet. Azért, mert VELED nem szeretik, az nem azt jelenti, hogy prűdek, hanem hogy valami baj van veled.

2018. okt. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!