Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is sokkal jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal jobb érzés a lányoknak?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt szexeltem egy lánnyal. Levetkőztettem megöleltem simogattam pusziltam a nyakát, és már ettől el kezdett nyögni. Majd simogattam a puncija ujjaztam. Aztán szexelünk. Akkorákat nyögött hogy jó volt hallgatni. Majd kb 20 perc után elélvezett a péniszemről, nagyon jó érzés lehet neki, meg persze nekem is jó volt. De Neki sokkal intenzívebb érzés lehet, egy ideig nem is volt teljesen a tudatánál😀


Szerintetek is a lányoknak a jobb?


Keményen dugtunk, csattogott nagyon.😀😀


2018. okt. 29. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Errol nem tudok nyilatkozni mert en eddig mindig elobb mentem el mint a csaj akivel voltam xd neki is ugyanannyi ideje volt nem? Xd
2018. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
sokkal intenzívebb orgazmusunk van, mint nektek.
2018. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Utsó ezt még fiú korodból tudod ?
2018. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem jobb nekik, max más, de hogy pontosan milyen, azt férfi létemre sosem fogom megtudni😁
2018. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Könnyen lehet, hogy kamu nyögéseket hallottál.

Az, hogy “csattogott nagyon” nem jelenti azt, hogy jó vagy az ágyban

Bár én inkább arra tenném le a voksom, hogy őszi szünet van, és ezt csak álmodtad.....

2018. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem volt kamu, komolyan nyögött, meg az arcán is látszódott, és azt szerintem nem lehet megjatszani.

Valós történet!!!

2018. okt. 29. 14:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sokkal intenzívebb orgazmusuk. Ha egy csajjal bármi, de BÁRMI történik egy csajjal, sokkal nagyobb feneket kerít neki. Ha eltalálja egy labda, vagy elesik, már sír meg bekékül, stb. Ha csak mondasz neki valamit, már azt felfújja.
2018. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Arról meg nem beszélve hogy csomó home videóban a csaj úgy élvez hogy meg se nyekken közben
2018. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg nem lehet kideríteni hogy kinek jobb.
2018. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Miss Endzsi ***** válasza:
53%
A nőknek erre 8000 idegük van, míg a férfiaknak csak a fele jutott, így igen, intenzívebben éljük meg, persze ahhoz jól kell csinálni.
2018. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!