Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mikor kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor kellene megbeszélni a leendő partnerünkkel a szexuális preferenciáinkat? 21L

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki tudja mit szeret a szexben és mi taszítja, akkor ugye sok múlhat azon,hogy a másik mit gondol ezekről.

Mikor lenne ideje erről beszélni? Az első szex előtt hogyan hozzam fel? Nem szeretnék olyannal lenni, akivel mások vagyunk ilyen téren.

Köszönöm a tanácsokat!:)



2018. nov. 2. 22:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerintem teljesen átlagos dolgok, nem olyan aminek a nemlétét nem lehetne elfogadni.
2018. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején valahogy pont ezzel a témával indult a beszélgetésem a lánnyal. Nem annyira direktbe, csak ez valahogy már az elején előjött. Na, de ez mindenkinél máshogy adódik.
2018. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Semmiképp se úgy hozd fel, hogy "Na gyere üljünk le, és most beszéljünk a szexről, mi az amit szeretsz és mi az amit nem! Én szeretem az anált, de a kötözős szexet nem, továbbá a lovagló póz jöhet de a misszionárius nem. És te?"


Lehet, hogy ez így hatékonynak tűnik, de elsőre ijesztő és túl konkrét. Ehelyett inkább finoman kezdj el szexuális utalásokat tenni. Ha mondjuk szereted a kötözős szexet, akkor mondj ilyeneket, hogy "nagyon lebilincselő a stílusod" - vagy esetleg még konkrétabb utalásokat. Ha nem veszi a lapot, akkor látod, hogy nem vevő rá, de megkímélted magad egy kellemetlen beszélgetéstől. Az ilyen puhatolózás, finom utalások, játékos erotikus felhangok vágykeltők is lehetnek, viszont ha erőszakosan végighajtod a másikat a különböző pózok és vágyak felsorolásán, akkor inkább tűnsz majd erőszakosnak és követelőzőnek mint izgalmas és titokzatos szeretőnek.

2018. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is teljesen átlagos dolgokat írtál. Sok fiúnál nem lenne belőle probléma. :) Amiket felsoroltál pl. én sem kedvelem.


Én mindig úgy képzeltem el, hogy minél több dolgot tisztázzunk már az ismerkedési fázisban. Ezeket is. Így hamar kiderül, hogy tényleg meglennénk-e egymás mellett, minden téren. Ha oda jutok, ennek szellemében szeretnék cselekedni. Így én (is) ezt javaslom. :)

2018. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint ha jegyzetfüzettel a kezemben leültetem, és pipálom ,hogy mi igen mi nem,az nem lesz jó... Oké értem én:DDD

Amúgy mindenkinek megy a zöld kéz, tényleg rendes tőletek,hogy normális válaszokat adtak!

2018. nov. 2. 23:18
 16/21 A kérdező kommentje:
adtok*
2018. nov. 2. 23:21
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Hétfőn 11 órakor
2018. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%
Meg a Creruza is. Azzal is lehet írni a jregyzetfüzetbe.
2018. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha ilyen kifejezéseket használsz mint szexuális preferencia, akkor még nőlj egy kicsit vagy próbálj meg normális férfiakkal ismerkedni. Olyanokkal akiknek kicsit magasabb a szexuális kultúrájuk és nem úgy kezdik első alkalommal hogy leköpnek vagy seggbe durrantanak. Ha mindkét fel normális és odafigyel a másikra akkor sok mindenre rájön hogy mi a jó. Ha valamit hiányolsz akkor finom lehet célozgatni arrafelé terelni a dolgokat ahogy ellenkezni is. Ha nem kapcsol jöhet a beszéd. Egymás felfedezése is a kapcsolat része, máskülönben olyan lesz a qrvak programja: ezt szeretem , ezt lehet, ezt tilos és ezt kirakód az ágyad mellé....
2018. nov. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

#13 szerintem ez nem olyan jó ötlet.

Ilyen szövegből én lányként sem érteném meg h bilincses játékokra gondol, legfeljebb annyit szűrnék le, hogy nagy a szókincse. Egy férfi meg valószínűleg nem értené,mivel arról híresek, hogy az utalásokat nem értik.

2018. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!