Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha anális szex helyett tarkó simogatással és nyak puszilgatással kényeztetem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Kicsit bizonytalanná váltam. Rengetegen mondják/írják, hogy a lányoknak anális szexre van szükségük, de nekem valahogy nem jön az inger ehhez, olyan érzésem van, mintha az a testnyílás nem ezt a célt szolgálná. Próbálom ezt a fóbiám a barátnőmnél kedveskedéssel és cirógatással jóvá tenni. Minden rendben van velem szerintetek?

Mondjuk még sosem említette, hogy anális szexre van szüksége ehelyett, de lehet titokban idiótának néz, csak nem említi.


2018. nov. 3. 10:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ezt egy nőtől is megkérdezted, vagy mindent tudó soviniszta szabad filozófusként eldöntötted?
2018. nov. 3. 20:19
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem normális, ez maga az abnormalitás!

A többségnek igaza van.

2018. nov. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kihalófélben vagy :(
2018. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

:DDD


Én is szeretnék fordított világban élni, ahol sajnos anált kell adni a csajoknak és attól lenne fóbiám ha nem adnám meg nekik.. nem pedig attól, hogy nem kapom meg tőlük.

Bárcsak igazat írnál kérdező:)

2018. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!