Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kamu az, hogy "Nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kamu az, hogy "Nem a méret a lényeg"? (legalábbis nekem)

Figyelt kérdés

Eddig teljesen a fönti véleményen voltam, átlagos méretű partnereim voltak. (nem mértem őket centivel, de kb olyan 14-16cm közöttiek voltak). Nem voltak egyáltalán bénák ők sem, élveztem velük a szexet, mindig volt orgazmusom, (behatolástól, vagy oráltól), nem éreztem őket "kevésnek" vagy "kicsinek"...


Jelenlegi párommal amikor először lefeküdtünk, eléggé meglepődtem, mert neki átlag feletti hosszúságú és vastagságú van... (saccra 22-23cm és nagyon vastag) Először kicsit féltem is, hogy fájni fog, de amikor elkezdtük...Istenem! Valami mennyei volt! Teljesen kitöltött, csodás érzés volt! 3-4 perc után hatalmas orgazmusom lett...


Abba gondoltam bele, hogy vajon ha őutána(ha lesz persze őutána...:), remélem nem és nem csak a szex miatt!!) "átlagos" pasival nem élvezném már... viszont ismerkedni meg nem akarok úgy, hogy "bocs, neked mekkora van??"

Plusz nyilván nem ez a fő ismerkedési alap, a vonzalom, a SZERELEM, fontosabb számomra is sokkal, csak félek, a "kisördög" ezentúl mindig ott fog motoszkálni bennem... Mintha "elrontottak" volna...:D


31L



2018. nov. 7. 00:35
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
70%

hát ja:D


szó szerint elrontott:) képletesen és ténylegesen is:D


de nincs ezzel baj, nyilván jó a nagy farok.. a közepes is jó de még a kicsi se rossz..

igazából mindet tudni kell használni

2018. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
58%

nekem is hatalmas méretem van.


Legtöbbször átok, de van egy két hozzád hasonló csajszi, aki igenis bírja.

2018. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
66%

Hát ja ....

Nekem is nagy van, az előző párom azért szakított velem mert sok voltam neki, pedig amúgy jól kijöttünk.

A mostaninak is sok volt az elején de megszokta és megszerette. Mostmár nem cserélne le semmi pénzért, azt mondta.

2018. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos én még nem találkoztam olyan csajjal aki bírta volna de örülök hogy nektek összejött !
2018. nov. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés kamu.

Átlag nő simán tudja ezt.

2018. nov. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
77%
#5 ő nem az átlaghoz tartozik
2018. nov. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
81%

Vannak olyan nők akik bírják a nagy méreteket is, de a többség nem.

Én sem bírom, egyszer voltam nagyobb mérettel 19 cm volt de annyira fájt hogy azt hittem meghalok.

2018. nov. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
85%

nezöpont kérdése illetve tipus függő

amit Te leírtál nekem nagy


2,3cm átmérőjű kis vibri nem fért be!

hosszra talán olyan 7,5~8cm lehetet...


24N

2018. nov. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Istenem de átlátszóan ordas nagy kamu vagy ember
2018. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%
off Én csak azt nem értem, hogy pont itt hogy jön össze ennyi extra nagy fszú pasi? Az össznépességben nyilván nincsenek jelen ekkora hányadban, mint amennyien csak ez alatt a kérdés alatt bejelentkeztek. A nagyfarkú pasik itt próbálnak csajozni? Ennyien? És akkor az életben egyiknek se megy ekkora répa dacára? Nekem ebben van némi ellentmondás.
2018. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!