Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kamu az, hogy "Nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kamu az, hogy "Nem a méret a lényeg"? (legalábbis nekem)

Figyelt kérdés

Eddig teljesen a fönti véleményen voltam, átlagos méretű partnereim voltak. (nem mértem őket centivel, de kb olyan 14-16cm közöttiek voltak). Nem voltak egyáltalán bénák ők sem, élveztem velük a szexet, mindig volt orgazmusom, (behatolástól, vagy oráltól), nem éreztem őket "kevésnek" vagy "kicsinek"...


Jelenlegi párommal amikor először lefeküdtünk, eléggé meglepődtem, mert neki átlag feletti hosszúságú és vastagságú van... (saccra 22-23cm és nagyon vastag) Először kicsit féltem is, hogy fájni fog, de amikor elkezdtük...Istenem! Valami mennyei volt! Teljesen kitöltött, csodás érzés volt! 3-4 perc után hatalmas orgazmusom lett...


Abba gondoltam bele, hogy vajon ha őutána(ha lesz persze őutána...:), remélem nem és nem csak a szex miatt!!) "átlagos" pasival nem élvezném már... viszont ismerkedni meg nem akarok úgy, hogy "bocs, neked mekkora van??"

Plusz nyilván nem ez a fő ismerkedési alap, a vonzalom, a SZERELEM, fontosabb számomra is sokkal, csak félek, a "kisördög" ezentúl mindig ott fog motoszkálni bennem... Mintha "elrontottak" volna...:D


31L



2018. nov. 7. 00:35
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%

Jóhogy kamu.

A 13 válaszolónál a pont.

A 77% meg egy sértődött kisfarkú, egyértelműen lejön a stílusából.

2018. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tipikus, hogy egy ilyen kérdés alatt legkésőbb. a 14. válasznál már összeugat két ember. Beszélgetni, kulturáltan véleményt mondani és a másikét akceptálni, érvelni, de nem összeveszni, nem nagyon megy a magyarnak
2018. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Persze, mert senki nem hisz el semmit senkinek. EZ MAGYARORSZÁG.
2018. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Vagy jobban fogalmazva: eleve azt feltételezik itt sokan a hozzászólóról, hogy azért az a véleménye, ami, mert szándékosan ferdíteni, csúsztatni akar, nem az, aki, hanem egy sértett másvalaki, megkérdőjelezik, hogy tapaszatból mondja, amit stb.
2018. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Nekem most nem hitte el valaki hogy nő vagyok csak mert azt állítom hogy nekem fáj a nagy méret.
2018. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Én nem a kérdező kérdést nem hiszem el, hanem azt a dumát, hogy valaki azért nem jön össze a pasival mert nagy a farka. Egy éjszakásánál lehet, de ha szereti nem fog ezért lelépni, ezzel a bébiméretűek nyugtatják magukat.
2018. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Itt van, a kamu 77% itt is műsorol, minden kérdéshez leírja, hogy mennyire rossz is a nagy farok.

Ha valóban nő lenne, leírná egyszer.

Nem pedig minden kérdéshez...

2018. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Akkor a 81% -os sem nő szerintetek?

Hú de debilek vagytok.

Miért ne írnám le a tapasztalatomat minden ilyen témájú kérdéshez?

Bocsánat, nem tudtam hogy tilos véleményt és tapasztalatot írni nőknek ezen,az oldalon.

2018. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
85%

Semmi jogom nincs nem elhinni, hogy egy nő igenis nem akar dugni nagy fsszal, ahogy azt is elhiszem, ha valaki visszautasít kispcsű férfit. Másrészt a dolgok ennél bonyolultabbak. Igen, lehet esélyt adni egy nagyfarkú pasinak, mert annyira vonzó, ès belehabarodott a csaj, de mi van, ha fél év után kampó a kapcsolatnak, mert nem működik a szex? Mi van, ha ezt inkább vki tudatosan próbálja elkerülni? A mai felnőtt kapcsolatok nagy része amúgy is vonzalommal és dugással indul, és abból fejlődik ki valami mélyebb dolog, szerelem, megbecsülés, együttérzés, fordítva ma már legfeljebb a tiniknél működik, hogy fülig szerelmesek lesznek, aztán lefekszenek. Most az egy dolog,

hogy ez kinek tetszik, kinek nem, de a 21. században általában ez a férfi-nő kapcsolatok fejlődéstörténete.

2018. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%

Amit te csinálsz az nem vélemény, hanem már propaganda.

Szánalmas vagy.

Írjak ki kérdést?

Leírod oda is?


A 81%-ot nem látom minden méret kérdés alatt műsorolni.

Leírta, kész.

Te meg agyhalottazol, rontasz neki az embernek stb.

Szerencsétlen

2018. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!