Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kamu az, hogy "Nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kamu az, hogy "Nem a méret a lényeg"? (legalábbis nekem)

Figyelt kérdés

Eddig teljesen a fönti véleményen voltam, átlagos méretű partnereim voltak. (nem mértem őket centivel, de kb olyan 14-16cm közöttiek voltak). Nem voltak egyáltalán bénák ők sem, élveztem velük a szexet, mindig volt orgazmusom, (behatolástól, vagy oráltól), nem éreztem őket "kevésnek" vagy "kicsinek"...


Jelenlegi párommal amikor először lefeküdtünk, eléggé meglepődtem, mert neki átlag feletti hosszúságú és vastagságú van... (saccra 22-23cm és nagyon vastag) Először kicsit féltem is, hogy fájni fog, de amikor elkezdtük...Istenem! Valami mennyei volt! Teljesen kitöltött, csodás érzés volt! 3-4 perc után hatalmas orgazmusom lett...


Abba gondoltam bele, hogy vajon ha őutána(ha lesz persze őutána...:), remélem nem és nem csak a szex miatt!!) "átlagos" pasival nem élvezném már... viszont ismerkedni meg nem akarok úgy, hogy "bocs, neked mekkora van??"

Plusz nyilván nem ez a fő ismerkedési alap, a vonzalom, a SZERELEM, fontosabb számomra is sokkal, csak félek, a "kisördög" ezentúl mindig ott fog motoszkálni bennem... Mintha "elrontottak" volna...:D


31L



2018. nov. 7. 00:35
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
2018. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

"Én nem a kérdező kérdést nem hiszem el, hanem azt a dumát, hogy valaki azért nem jön össze a pasival mert nagy a farka. Egy éjszakásánál lehet, de ha szereti nem fog ezért lelépni, ezzel a bébiméretűek nyugtatják magukat."


Ha egy férfinak az én hüvelyem méretéhez képest túl nagy a farka (főleg vastagságra, ami nem odafigyelés és önkontroll kérdése, mint a hossz esetében)akkor - egy bizonyos mérettartományban "csak" fájdalmat okoz vele, afelett meg kizárt, hogy szexeljünk.


A te logikád szerint tényleg erre kéne vágynom egy párkapcsolatban???


Ha szeretek egy férfit, és megvan a lelki összhang, akkor elhanyagolható tényező, hogy szenvedés a szex, vagy nem is lehetséges?

2018. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

"Ha valóban nő lenne, leírná egyszer.


Nem pedig minden kérdéshez..."


Szóval ha valaki több, hasonló jellegű kérdésre is válaszol egy fórumon, abból az következik, hogy kamu, és még a nemével kapcsolatban is hazudik.


Azért remélem, a fatengelyes női logikáról szóló vicceken te is nagyokat nevetsz. xDD


Én meg mindjárt kimegyek a mosdóba, és megnézem, hogy vajon még holnap is csipkés francia bugyit vegyek-e fel, vagy már boxer alsókat kéne beszereznem. xD

2018. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
34 # őszinte leszek, ha mondjuk a barátnőmmel nem tudok szexelni valamiért, de szeretem, akkor ezt is megoldanánk másképp. Ezek szerint te még sosem voltál szerelmes
2018. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
35 # Most kis farkú pasid van?
2018. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Hát ez már nagyon beteges.

Ez mire jó?

2018. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

# 36


Te így ismeretlenül nyilván biztos meg tudod ítélni, hogy voltam-e már igazán szerelmes. xD


Én mondjuk nem akarom kétségbe vonni, hogy Te egy életet le tudnál élni olyan nő mellett hűségben, aki nem képes a befogadni a péniszedet.


Biztos őszintén írtad, hogy ez számodra nem lenne akadály, ha szerelmes vagy.

2018. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

"35 # Most kis farkú pasid van?"


Mi számít neked kis faroknak?

2018. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

38 # nem egy életről beszéltünk, de biztos nem ezért hagynám el


39# nem érdekel csak sok mindent megmagyaráz

2018. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Jesszusom mi lett itt.... Így kamu meg úgy kamu... Kamu az aki a kicsit szereti (bírja, mert ilyenek az adottságai) kamu vagyok én is, mert rájöttem, hogy jobban élvezem naggyal... Vicc.


A kedvenc kommentem, hogy én biztos nem lehetek nő, mert NEKI kényelmetlen a nagy méret...


Egy szóval nem írtam, hogy másoknak nem lehet más igénye, annyit írtam, hogy engem ez megváltoztatott.

2018. nov. 7. 19:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!