Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kamu az, hogy "Nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kamu az, hogy "Nem a méret a lényeg"? (legalábbis nekem)

Figyelt kérdés

Eddig teljesen a fönti véleményen voltam, átlagos méretű partnereim voltak. (nem mértem őket centivel, de kb olyan 14-16cm közöttiek voltak). Nem voltak egyáltalán bénák ők sem, élveztem velük a szexet, mindig volt orgazmusom, (behatolástól, vagy oráltól), nem éreztem őket "kevésnek" vagy "kicsinek"...


Jelenlegi párommal amikor először lefeküdtünk, eléggé meglepődtem, mert neki átlag feletti hosszúságú és vastagságú van... (saccra 22-23cm és nagyon vastag) Először kicsit féltem is, hogy fájni fog, de amikor elkezdtük...Istenem! Valami mennyei volt! Teljesen kitöltött, csodás érzés volt! 3-4 perc után hatalmas orgazmusom lett...


Abba gondoltam bele, hogy vajon ha őutána(ha lesz persze őutána...:), remélem nem és nem csak a szex miatt!!) "átlagos" pasival nem élvezném már... viszont ismerkedni meg nem akarok úgy, hogy "bocs, neked mekkora van??"

Plusz nyilván nem ez a fő ismerkedési alap, a vonzalom, a SZERELEM, fontosabb számomra is sokkal, csak félek, a "kisördög" ezentúl mindig ott fog motoszkálni bennem... Mintha "elrontottak" volna...:D


31L



2018. nov. 7. 00:35
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

"39# nem érdekel csak sok mindent megmagyaráz"


Ha nem érdekel, miért kérdezted meg?


És mit magyarázna meg szerinted?


Az, hogy a jelenlegi páromnak mekkora a pénisz mérete, szerinted mennyiben kéne, hogy befolyásolja azt a véleményemet, hogy nem tudnék elképzelni olyan férfival párkapcsolatot, akinek az én intim méreteimhez képest túl vastag a farka, mert nekem a "megoldjuk máshogy" nem tudná pótolni azt a gyönyört se testileg, se lelkileg, amit a szeretkezésben megélek?

2018. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Kognitív disszonancia.

Csak ezért kérdeztem, nyilván igyekszel olyan álláspontot kialakítani, hogy miért is jobb a kisebb.

2018. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Mert, az nem fáj és lehet vele vadulni.

Nem hiszem el hogy ezt nem lehet már felfogni.

Nem én vagyok az egyetlen, aki ezt már 100x leírta.

2018. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

#44


Nyugi, neked nagy fsz kell, sőt hatalmas, csak még nem jöttél rá. De ha sokat mondják neked, majd rájössz (és megtanulod élvezetnek felfogni a fájdalmat) 😂

2018. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!