Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van kereslet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van kereslet a megkötözésre használt selyem sálakra, kendőkre, bugyira? Vagy inkább beszerzi ezt mindenki maga?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A mai világban hogyne lenne. Szinte minden a szexualitásról szól.
2018. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Ezekre a célokra bármilyen hétköznapi sál kendő stb megfelel
2018. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy van-e rá kereslet?

Ha az ember felmegy az internetre, bármit megkap, amit csak akar.

Ne gondold, hogy nyitsz egy üzletet, ahol megkötözéshez árulsz “selyem” sálat, amit Kínából rendeltél 100 forintért, itthon meg eladsz háromezerért, és ku.rv.a jól meggazdagszol.

2018. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,csak megmaradt sok.Amúgy kínából se rendelsz 100 Ft-ért.Csak gondoltam,hogy akinek erre a célra kell...
2018. nov. 8. 13:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Kendőt bármelyik butikban, kötelet vegyesboltban lehet kapni.
2018. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem.
2018. nov. 8. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszerzi ezt mindenki maga, legalábbis én magamból ki indulva. Alapból szeretem a selyem sálakat hordani, de van pár ami kimondottan megkötözésre lett beszerezve:)
2018. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne :) Nekem is van sok és sok amit nem is használok...kb 50-60 biztos van, főleg kínából, vateráról..mindig van egy szín, egy anyag ami megragadja az ember fantáziáját...a kínai rendelések meg sajnos nem mindig jönnek be, van aminek az anyaga nem váltja be azt az érzést ami a kép alapján elképzelek...vagy csak megunom :) szóval tedd fel a vaterára, teszveszre, elviszik ha olyanok.Persze nem kel kiírni ,hogy kötözése lettek vásárolva :) Itthon is lehet venni aki 1-2 darabot szeretne csak, de 10db felett már kicsit húzósabb a hobby :) én csak tudom :)
2018. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak shibarihoz használt kötélről hallottam (illetve vásároltak is már tőlem).


Az egyik előző jól mondja, nincs túl sok előnye annak, ha tőled veszi meg, hiszen ebayről, vateráról, teljesen normális boltokból kifogyhatatlan készlet van.


A tradicionális shibarinál más azért a helyzet, 12+ órája érthetően nem mindenkinek van előkészíteni.


22/f

2018. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van.
2018. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!