Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzó egy olyan nő, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó egy olyan nő, aki állandóan szexelni szeretne, vagy inkább idegesítene titeket?

Figyelt kérdés

2018. nov. 9. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha bírja fizikailag a srác is,akkor teljesen okés!:)

A gond ott szokott lenni,ha kimerül a muníció valamelyik fél részéről!:) 37/f

2018. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen nő kellene nekem is,bár nem tudom hogy ugyan hűséges tudna-e lenni egy ilyen csaj,én is egy szexmániás beteg állat vagyok,de nem tudnék képes lenni megcsalni azt akit szeretek,hogy néznék a szemébe?
2018. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amit írtál az már idegesíteni. Engem senki ne zavarjon fel éjszaka, hogy szexelni akarjon.

Napi 1-2aktus belefér, de hétköznap nincs többre idő, energia. Hétvégén lehetne 3-4 is.

2018. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha a lábfétis érdekelné, akkor rendben lenne.
2018. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen a barátnőm, kicsit nimfomán. naponta legalább 1x de inkább többször el kell élveznie, ez egy kényszer nála.

eleinte örültem aztán baromira aggasztott a dolog h kevés leszek ehhez. mert hát erőnlétem van, meg nem élvezek el olyan hamar se (azért órákig sajna nem bírom), de azért meló meg minden, nagyon fáradtan nincs kedvem a szexhez.

szerencsére sikerült összecsiszolódnunk és hamar kiderült az is h van benne némi domina hajlam úgyh mostmár nem fél "önző" lenni. tehát ha fáradt vagyok akkor nem hisztizik h miért nem mászok rá, mint a legtöbb lány tenné, hanem fogja magát és ráül az arcomra, és addig nem enged amíg el nem élvezett... elég izgalmas így :D

2018. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Sikerült összecsiszolódni? Vagy egyáltalán együtt vagytok még?

2019. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!