Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egyéjszakás kalandról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egyéjszakás kalandról véleményetek? Hogy történt a dolog?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1 éjszakásnál alap az óvszer

amúgy semmi bajom vele

1x volt

már nem emlékszem

csak arra hogy mind kettőnknek jó volt azt csókolom.... Többet nem láttuk egymást..... És ez így volt jól

2018. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

1 éjszakásnál alap az óvszer

csak akkor élvezetes ha tapasztalt vagy

csak akkor van értelme, ha annyira viszket odalent, hogy mindegy ki csinálja, de valaki csináljon meg

az a lényege, hogy nem akarod tudni a másiknak a nevét sem


ha így akarsz komoly kapcsolatot találni, akkor hülye vagy

2018. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Sosem próbáltam. Nekem szingliként sosem viszketett annyira, hogy érezzem most valaki kell. Jelentkezők voltak, de nekem nagyon idegen ez az egész. Bár az is nagyban hozzájárul ehhez, hogy én nem szeretem a testem mutogatni fű-fának. Elején bizalmatlan vagyok. És a gátlásaim egy éjszaka alatt senki nem fogja feloldani.
2018. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több is, igaz nem ismeretlennel. Hogy történt? Levetkőztünk és dugtunk. 20/L
2018. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyéjszakás annak jó, aki képes érzelmek nélkül dugni. Kizárólag az élvezet kedvéért. Kizárólag gumival.

Teljesen jó volt. Nem sokszor, de azért párszor megesett. Buliban, nyaraláskor, ilyesmi.

2018. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4: lehet furcsa vagyok, de miután az ember megízleli milyen egy olyan emberrel szeretkezni akit imádsz, akivel le akarod élni az életed, rájössz, hogy az éjszakázás egy szebb kifejezése a közös faszverésnek, és tized annyi élvezetet nem tud adni mint egy szerelmi kapcsolat.
2018. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerelmi kapcsolat az más

de kedves utolsó nem kerestem anno kapcsolatot

főleg nem így

azért az én eszem se ment el

2018. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!