Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazán kövér,100kg + lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán kövér,100kg + lányok nektek mennyire nehéz párt találni illetve, hogy érdemes egy nagyon helyes srácnak hozzátok közelednie?

Figyelt kérdés

... hogy legyen is esélye, egyáltalán adtok neki esélyt?

Problémám az, hogy a normál alkatú lányokkal sima az ügy, de pont azok akik molettek és nagyon bejönnek azokkal nem nagyon találom meg a hangsúlyt. Természetesen nem egyéjszakás kalandra akarok velük lenni.


Ilyesmi nőket étek kövér alatt!

[link]

[link]

[link]


Kérlek csak normális válaszokat.

Köszi!



2018. nov. 12. 19:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
62%

Azért nem ennyire kövér, de a barátnőm pl ilyen:

[link]

Én pedig helyes és izmos vagyok. Meg is szoktak minket bámulni, meg összesúgnak. Mert nem értik azt amit én.

Amúgy nekem nincs ilyen fétisem, nem ez a zsánerem alapból, de nagyon szeretem, ő pedig sajnos már túlságosan is szeret engem. Az a baj, hogy kb. ha velem történne valami és elveszítene, sajnos tuti, hogy csinálna valamit, nem bírná ki. De a lényeg, hogy ha szeretsz valakit, akkor nincs olyan, hogy nem ő a típusod.

És mielőtt valaki azt feltételezné, hogy ez inkább csak ilyen lagymatag és a barátsághoz közelítene, nos átlag napi 2x 50 percet szexelünk.

2019. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%
120 kg vagyok és 3 eve kapcsolatban:)
2019. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!