Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazán kövér,100kg + lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán kövér,100kg + lányok nektek mennyire nehéz párt találni illetve, hogy érdemes egy nagyon helyes srácnak hozzátok közelednie?

Figyelt kérdés

... hogy legyen is esélye, egyáltalán adtok neki esélyt?

Problémám az, hogy a normál alkatú lányokkal sima az ügy, de pont azok akik molettek és nagyon bejönnek azokkal nem nagyon találom meg a hangsúlyt. Természetesen nem egyéjszakás kalandra akarok velük lenni.


Ilyesmi nőket étek kövér alatt!

[link]

[link]

[link]


Kérlek csak normális válaszokat.

Köszi!



2018. nov. 12. 19:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
En 114 kg vagyok. Voltam mar megszivatva 2 alkalommal fiatalabb koromban (20 vagyok most, kb 16 evesen tortentek ezek) , de ez nem nyomta ra a belyeget az egesz szerelmi eletemre. Altalaban meg tudom allapitani kinek tetszek,szoval nem aggodom. Legyel onmagad es kesz, azzal nem lehet melleloni. Ha olyan lany tetszik meg akit remenytelen kibujtatni a kagylojabol, akkor hagyd inkabb, kesobb tobb lenne a terapia a kapcsolatban mint a szeretet/szerelem (ezt ugy mondom hogy nekem is megvan a magam kis emotional baggage-je).
2018. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Drazicc ***** válasza:
Gyakran látni négereket ilyen kövér lányokkal Budapesten
2018. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

És mi lenne, ha kigugliznátok, hogy egészséges étrend, fogyás, tápanyagbevitel, s egy év rendszeres séta (futni súlyos felesleggel tilos), korrekt táplálkozás, s úgy mennétek összefele mint egy lyukas lufi.


ismerek egy csajszit, aki 78 kilós lufi volt, egy évig fogyózott szigorúan, nincs 50 kiló. És helyesebb lett arcra is. Amikor kb 57 kiló volt, már csak úszógumi forma feleslege volt, most tökéletes alakja van.

2018. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem értel hozzá, hogy mi kell a férfiaknak. EMberek 80%-nak jobban tetszenek a telt nők. Mellesleg nem mindenki akar maga mellé egy 40kg-os plázacicát. Hogy kinek mi a tökéletes azt nem te döntöd el.
2018. nov. 27. 18:58
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Én 21 vagyok és kb 105 kg de nem igen hasonlítok azért a képeken szereplő nőkre. Inkább csak teltebbnek mondanám magam. Régen vékonyabb voltam és pajzsmirigy miatt nagyon meghíztam. Persze még rá is tettem egy lapáttal és nassoltam is egy darabig. A gond az h én mégis nagyjábol elfogadtam magam és kezdtem kedvelni a testem. Ekkor mindig jött valaki és bele rugott a lelkivilágomba. Legtöbbször a sajàt anyám de az utcán is volt h mondták h menj már arrébb te dagadtt bálna. Régen nagyon is szerettem a férfiak közeledését ma meg már félek megnyitni bárki felé is. Becsapni engem is sokszor becsaptak. És sajnos emiatt a mai napig nehezen tudom elhinni h bárkinek is bejönnék pedig nagyon vágyom a szerelemre és a testi örömökre is.
2018. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnlálom, hogy így vagy ezzel.
2018. nov. 29. 16:01
 17/22 anonim ***** válasza:
11%

Azért a 40 kg és a 100 között van egy egészséges és vonzó vonal is


Az


50 körül vékony,


57-65 körül normál,


65+80 telt, vigyázz magadra, de van remény,


és a 80+ debella, gondolkodj mielőtt eszel típusok.


Szóval, bocsi, de attól hogy nekem a 70kg+ nem jön be az NEM jelenti azt, hogy az anorexiás 38kg-os tetszene, akiknek az intenzíven a helye!

2018. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%

55-60-65 körül van az optimális felnőtt női testtömeg.


Jóval 40kg fölött és messze 100kg alatt.

2018. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert ráülnek a pasijukra és meghalnak 😀😀😀😅😅😂😂
2018. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a kommentelők közül amelyik csaj fogyni akar annak irány a hlbs csokikúra :)
2019. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!