Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mekkora az a péniszmér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mekkora az a péniszméret, ami már objektív értelemben is kicsinek számít?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem objektív megközelítésből, mert szubjektívan van akinek a 16/5-ös is kicsinek számít miközben egy teljesen korrekt méretnek kellene lennie. A vastagság és hossz tekintetében válaszoljatok, mert a kettő együtt jár! Tehát arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mi az ami már a többi nő szerint is kicsi? Nekem pl. 11,5 cm a kerülete ami olyan 3,5-3,8 cm-es vastagságot jelent és eddig abban reménykedtem, hogy a 15/16 cm-es hossza némileg kompenzálja épp annyira, hogy ne lehessen rá mondani, hogy kicsi. De rájöttem, hogy a vastagság a csajoknak sokkal fontosabb és ők az alapján értékelik a farokméretet. Szóval tele vagyok kétségekkel. Én pl. melyik kategóriába tartozok? Természetesen sose volt még barátnőm, annyira komplexusos vagyok és ez vszeg nem is fog soha változni (bármint hogy nem lesz soha barátnőm). Szigorúan őszinte válaszokat várok! MINDENKIT felpontozok és másoktól is ezt várom el!

2018. nov. 17. 12:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

"nincs időm linkelgetni"

De azért van időd fhaszságokat kérdezgetni gyakorin te buta, lusta disznó :D


Én meg ajánlom figyelmedbe az utána levő kommenteket.

Egyébként ezeket már poénból írják a lányok, mert annyira életképtelenek vagytok hogy nem bírjátok felfogni hogy khurvára senkit se izgat ez a méregetés.

2018. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Szerintem az a kérdés, hogy miért foglalkozol a méretekkel? Szerintem sokkal fontosabb a humor, a kedvesség és a többi... Személy szerint több kellemetlen élményem volt a hosszú méret miatt! Vannak nők, akiknek rövidebb a hüvelyük, így kellemetlen a szex!! Ha megtalálja a zsák a foltját, szuper lesz a szex!!! :)
2018. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj ez itt a gyakorikérdések, a válaszolok 80%-a aki írja, hogy 19/L, meg 20 valamennyi L azok biztos vagyok benne, hogy férfiak, itt annak adják ki magukat aminek akarják, ne ezeknek a véleményére alapozz már kérlek.. És ne aggódj a méreted miatt annyit, mint előttem is írták, nem számít, legyél rendes, szerezz egy normális lányt, és légy boldog.

42/N

2018. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hiába 13-as, ezek mind egyformák, úgyis naponta 600x felteszik ugyanazt a kérdést teljesen kifacsarva, hogy arra hivatkozhassanak hogy konkrétan EZT még senki se kérdezte itt :D
2018. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
1 cm.
2018. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Kérem szépen, nem nagyon látok itt számokat a kérdés alatt. Engem is idegesít, ha egy kérdést 100 variációban írnak ki. AKkor is, ha nem ugyan az az ember. De ilyenkor be kell jelenteni. Azt akkor jólvan. Amúgy össze kéne fogni, és kérvényezni az üzemeltetőnél, hogy bővítsék a kategóriákat. Mert nagyon sok a péniszméretes kérdés.
2018. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Lányok ha annyira nem számit a méret, akkor miért van ennyi sérült srác? Miért csak az ilyen kis méretű srácok maradnak csaj nélkül? Miért kap még a legutolsó tapló paraszt is csaj csak attól hogy magabiztos a 17-18+ farkától? Azért az jelzi hogy 30 alatt a nőt is az állati ösztön hajtja....


Kérdező: vékony a tiéd...ez van ...nem tudsz vele mit csinálni. Nem olyan mint a nőknek hogy mindent megplasztikáztathatnak. Mellnagyxobbitás, hüvelyfeszesités, zsirleszivás, stb stb..


[link]


Az eredmények szerint a nők leginkább a pénisz körfogatra emlékeztek, csak az érdekesség kedvéért néhány adat: hosszú távú kapcsolat esetén a hosszot illetően az ideális méret 16 cm, a körfogat 12,2 cm. Egyéjszakás kalandnál kicsivel több: 16,3 cm és 12,7 cm.

2018. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17. Azért van egyedül mert hülye és ezekre a marhaságokra hallgat. Meg saját magának fel állit egy mércét és azt hiszi hogy az a lényeg.

De mikor leirják itt neki a csajok hogy nem fontos hogy nagy legyen, nekik mindegy.

Egyébként én is leirtam már egyszer itt egyszer hogy nekem se igen nagyobb mint 13-14 centi.

Az igaz hogy ez csak kb. mert nem méregetem mint a hülye gyerekek.!!!

De még eddig nem volt problémám senkivel sem, pedig már itt a legtöbbnek az apja lehetnék.

Mikor elváltam az első nőtől belevetettem magam a zavarosba. De egyik sem mondta vagy éreztette hogy kicsi lenne, sőt inkább mindegyik egy idő után komolyabban akart volna velem lenni.

Azt is irtam már itt hogy akár mekkora csak szexelni kell és majd lesz valahogy . Ha lesz olyan esetleg aki tényleg kicsinek fogja találni, akkor sincs semmi baj. Egy jót szexelt és kész, menni kell tovább .

2018. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem csajként írok, hanem érintettként. Nekem még rövidebb mint a tied, de ugyanolyan vékony 3,5cm.. Gyakorlatilag semmit sem éreztem az eddigi kapcsolataimból, meg ők sem belőlem, mivel ez tényleg vékony. Az átlag vastagság 4-4,3cm körül van. Az ilyen 3,5cm-es ropikkal nm sokra megyünk, engem már dobtak ki emiatt.. Az meg mekkora egy álszent hazugság, hogy a nőknek nem számít a vastagság.. Számít az nekik csak nem mondják ki mert a többsége azért van annyira jól nevelt, hogy nem alázza porrá az ilyen kisfarkú szerencsétleneket, szimplán megoldják ezt azzal, hogy kidobnak..
2018. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Engem a 12cm-es pénisz is ki tudott elégíteni, maximálisan jó volt vele a szex! Konkrétan sokkal jobb volt mint a 18cm-es nagy farok! A tiednek a hossza szerintem az átlag felett van, a vastagsága pedig teljesen normális. Szóval semmi okod az aggodalomra!!
2018. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!