Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 évesen még mindig szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen még mindig szűz vagyok, lenne értelme k. u. rv@'hoz elmenni?

Figyelt kérdés
Eléggé szerencsétlen vagyok nők téren. Nem az, hogy ronda volnék. Egész egyszerűen nincs elég önbizalmam oda menni egy csajhoz, és nem hiszem, hogy ez hamar változna.

2018. nov. 26. 13:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
skorpió nő vagyok, én ha férfi lennék elmennék a helyedben, mert feloldaná a benned rejlő frusztráltságot! Könnyebben létesítenél kapcsolatot, de ne egyszer legalább 5 ször menj el nőhöz, mindig máshoz, nehogy beleszeress az örömlányba. Ebben a korban már azért elvárja egy lány, hogy tudd mi a dolgod. szerintem! De! mindig akad kivétel, csak azok inkább idősebbek, mert jó az egojuknak, hogy ők veszik el a szüzességed :D nade a legtöbben lenéznének, ez tapasztalat. A nők tudnak nagyon gonoszak lenni, mondom ezt nőként. Menj el! De ne szokj rá!!! Az embernek szokása az első jó élményhez ragaszkodni, az pedig később nem lesz jó. Ha nem akarsz elmenni k.u.rv@.hoz, akkor társkeresőn írd be, hogy el akarod veszíteni a szüzességed. Amikor már nem vagy az, akkor is akadnak majd nők, hiszen nem tudják, hogy már nem vagy az. Lesz ott ajánlat ne félj! Sok sikert kívánok, és legyél erős, kitartó, és próbálkozz! Puszi neked!
2018. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!